Experience English: aranżacja kwiatów, jazda konna, aromaterapia i inne

Experience English: aranżacja kwiatów, jazda konna, aromaterapia i inne


Opis Kursu
Więcej informacji

Kursy Experience English: aranżacja kwiatów, jazda konna, aromaterapia i inne

Oferta nr 159 Londyn

Niezależna szkoła języka angielskiego mieszcząca się w Londynie powstała w 1989 roku. Ośrodek z nowoczesnym wyposażeniem jest cichym i relaksującym miejscem, otoczonym przez duże lasy i ogrody. Jedyna placówka, której budynek został zaprojektowany jako szkoła językowa.
Ośrodek położony jest w Północnym Londynie, w strefie 3. W niedalekiej odległości znajdują się stacje metra: Northern Line, Piccadilly Line, Victoria Line.

Lokalizacja:

Londyn - strefa 3

Udogodnienia w szkole:

- wygodne sale lekcyjne z whiteboards
- duże centrum naukowe z komputerami i internetem
- bezpłatne WiFi w budynku
- hall studencki (maszyny z napojami i przekąskami)

Kurs:

Szkoła proponuje kursy Experience English, czyli połączenie lekcji ogólnego języka angielskiego z popołudniowymi zajęciami dodatkowymi z różnych dziedzin: np. aromaterapia i masaż, football, tenis, golf, jazda konna, aranżacja kwiatów, flower & garden, "londyńska herbatka", moda. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Minimalny wiek uczestników: 16 lat. Kurs składa się z 15 godzin ogólnego języka angielskiego + dodatkowych zajęć popołudniowych. Wymagany poziom znajomości języka: Pre-Intermediate.

Zakwaterowanie:

- całoroczna rezydencja szkolna bez wyżywienia (pokoje Regular i Superior) lub rezydencja dla kursantów w wieku 18-30 lat (pół-wyżywienie od pon. do pt. + lunch w weekendy)
- rodzina goszcząca ze śniadaniem lub pół-wyżywieniem (pokoje Standard i Superior)
- hotel lub guest house

Cena od 2 514 GBP za kurs Experience English (aranżacja kwiatów) na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z pół-wyżywieniem oraz opłatą rejestracyjną i materiałami do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły