Ferie 2019: język angielski i francuski, snowboard, narty

Ferie 2019: język angielski i francuski, snowboard, narty


Opis Kursu

Oferta nr 149 Montreux

Kurs języka angielskiego lub francuskiego dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 19 lat został połączony z programem jazdy na nartach lub snowboardzie. Zakwaterowanie na kampusie w Montreux to łatwy dostęp do wielu ośrodków narciarskich (od 30 minut do godziny). Uczniowie będą mieli możliwość poznania kilku ośrodków, w tym znanych Gstaad, Crans-Montana, Verbier, Morgins, Les Crosets.

Szkoła położona jest w Montreux, w samym sercu Alp nad Jeziorem Genewskim. Międzynarodowa instytucja została założona w 1874 roku prze rodzinę, która specjalizowała się w nauczaniu i wprowadzaniu nowych metod dydaktycznych. Placówka należy do najstarszych spośród szwajcarskich szkół i przez lata zdobyła bardzo dobrą reputację dzięki ciągłemu udoskonalaniu programów nauczania oraz wysokim standardom. Jest to koedukacyjna szkoła, posiadająca wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską. Każdy z uczniów może liczyć na indywidualne podejście w kwestiach nauki oraz bardzo dobrą opiekę personelu. Szkoła w trakcie roku poza wakacjami i feriami, jest szkołą całoroczną.

 

Daty kursów:
08.01.2019 – 08.02.2019 (minimum 1 tydzień)

Wiek uczestników:

8 – 19 lat

Kurs:
15 lekcji języka francuskiego lub angielskiego tygodniowo w grupach maksymalnie 12-osobowych od poniedziałku do piątku (można wybrać 2 języki). Na kursie przebywa w jednym czasie ok. 40 uczniów.
Kurs języka obcego jest połączony z wyjazdami na narty lub snowboard. Szkoła organizuje pozalekcyjne zajęcia w wielu kurortach narciarskich między innymi: Gstaad, Crans-Montana, Verbier, Morgins, Les Crosets i inne. W ciągu tygodnia mają miejsce 4 wyjazdy pół-dniowe oraz 1 całodniowy (w tym całodniowa wycieczka do Glacier 3000).
Zajęcia pozalekcyjne to także zwiedzanie ciekawych miejsc takich jak muzea, fabryka czekolady, Genewa czy jazda na łyżwach oraz saneczkarstwo.

 

 
Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej na terenie kampusu w pokojach 1, 2 lub 3-osobowych z pełnym wyżywieniem. Rezydencja posiada udogodnienia: salę komputerową, salę z telewizją, bezprzewodowy internet. Pełne wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja.

 

 
Cena zawiera:
– 15 lekcji językowych tygodniowo,
– zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem,
– wycieczki do ośrodków narciarskich (w tym bilety),
– sporty i zajęcia pozalekcyjne,
– certyfikat uczestnictwa w kursie.

Ceny:
Cena od 4 410 CHF za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem na kampusie z pełnym wyżywieniem i programem zajęć dodatkowych (jazda na nartach, wycieczki).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, zwrotny depozyt (500 CHF), transfer z/na lotniska/o, wypożyczenie sprzętu do snowboardu/narciarstwa (ok. 200 CHF na 2 tygodnie).

 

 

Oferta – Wybrzeże Jurajskie

 Szkoła została założona w 1969 roku, uczyli się w niej dotychczas uczniowie z 50 krajów. Ośrodek posiada akredytację British Council i należy do English UK.

 

Lokalizacja:
wschodnia część hrabstwa Dorset

 

Wyposażenie kampusu:
– 23 sale lekcyjne z whiteboards i dostępem do internetu
– dwie sale komputerowe z 24 komputerami
– pokój gier (bilard, dart)
– pralnia
– sypialnie
– halle (tenis stołowy, miniteatr, telewizja satelitarna, dyskoteka, WiFi, gry Wii, pianino)
– restauracja
– aula
– kino
– studio fitness / jogi / tańca
– kort do squash
– kryta kopuła sportowa: badminton, siatkówka, obszary piłkarskie
– kryty basen z podgrzewaną wodą i
– obiekty sportowe na świeżym powietrzu obejmują: boisko do koszykówki, 5 kortów tenisowych, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, pole do minigolfa i inne

 

Kurs:
wiek: 10-17 lat

15 godzin języka angielskiego tygodniowo. Lekcje od poniedziałku do piątku.
15 godzin zajęć pozalekcyjnych tygodniowo: sporty, zabawy, wycieczki (1 półdniowa w niedzielę, 2 całodniowe w ciągu 2 tygodni i 3 całodniowe w ciągu 3 tygodni).
wiek:16+
22,5 godzin języka angielskiego tygodniowo + wycieczki (1 półdniowa w niedzielę, 2 całodniowe w ciągu 2 tygodni i 3 całodniowe w ciągu 3 tygodni).
Lekcje w międzynarodowych grupach (maks. 16-osobowych), materiały do nauki są wliczone w cenę. Po zakończonym kursie uczeń otrzymuje certyfikat uczestnictwa. Poziomy: A1-C2.

Daty:
02.01.2019 – 23.03.2019 (minimum 1 tydzień)


Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej na kampusie (pokoje 2, 3 i 4-osobowe z prywatną lub dzieloną łazienką dla uczniów w wieku 12-17 lat; pokoje 1-osobowe z prywatną lub dzieloną łazienką dla uczniów w wieku 16+). Wyżywienie:  3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, kolacja). Dzień przyjazdu i wyjazdu: sobota. Osoby z personelu mieszkają na terenie kampusu i zapewniają 24-godzinną opiekę.

 

Ceny:
Cena od 1 186 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem na kampusie z pełnym wyżywieniem, zajęciami pozalekcyjnymi i transferem z/na lotniska/o Heathrow w wyznaczonych dniach i godzinach.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

Dodatkowe opcje na kursie: transfer z lotniska Gatwick, kurs Angielski + popularna kultura.

 

 

Oferta nr 162 Cambridge


Szkoła przygotowuje letnie obozy dla dzieci i młodzieży na kampusach prestiżowych szkół, college’ów i uniwersytetów. Szkoła posiada akredytację British Council i należy do EnglishUK.

Kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat odbywa się na kampusie szkoły w Cambridge, która posiada następujące wyposażenie:
– szkoła w centrum miasta
– ośrodek mieści się w wiktoriańskich budynkach
– 22 sale lekcyjne
– kawiarnia (posiłki i spotkania towarzyskie)
– komputery z dostępem do internetu i WIFI
– piękny ogród
– hala sportowa (10 minut w pieszym dystansie)
– kryty basen 10 minut w pieszym dystansie)
– boiska na świeżym powietrzu 10 minut w pieszym dystansie)
Lokalizacja:
Cambridge


Liczba uczniów:

maks. 70 w tym samym czasie

Kurs:

28 lekcji (21 godzin) tygodniowo. Lekcje od poniedziałku do piątku; po lekcjach samodzielna nauka pod okiem nauczycieli. Lekcje w międzynarodowych grupach (maks. 16-osobowych), materiały do nauki są wliczone w cenę. Po zakończonym kursie uczeń otrzymuje raport i certyfikat uczestnictwa.

Daty:
31.12.2018 – 17.06.2019 (minimum 1 tydzień)


Zajęcia pozalekcyjne:

1 popołudnie (zazwyczaj w piątek, np. rejs łódką po rzece) i wieczorne zajęcia: kręgle, wizyta na uniwersytecie w Cambridge, dekorowanie ciasta, wizyta w muzeum, quiz brytyjski. Orientation i zwiedzanie miasta w poniedziałek po przyjeździe na kurs.


Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w pokoju 1 lub 2-osobowym (3 posiłki dziennie: śniadanie, ciepły lunch w szkole, kolacja). Dzień przyjazdu i wyjazdu: niedziela. Transfer po przy locie z lotniska i po zakończonym kursie na lotnisko (Heathrow, Gatwick, Stansted).
Osoby z personelu mieszkają na terenie kampusu i zapewniają 24-godzinną opiekę.

 

Ceny:
Cena od 1 320 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem, zajęciami pozalekcyjnymi i transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.