Ferie 2020: język angielski i francuski, snowboard, narty

Ferie 2020: język angielski i francuski, snowboard, narty


Opis Kursu

Oferta nr 149 Montreux

Kurs języka angielskiego lub francuskiego dla dzieci i młodzieży w wieku 8-19 lat został połączony z programem jazdy na nartach lub snowboardzie. Zakwaterowanie na kampusie w Montreux to łatwy dostęp do wielu ośrodków narciarskich (od 30 minut do godziny). Uczniowie będą mieli możliwość poznania kilku ośrodków, w tym znanych Gstaad, Crans-Montana, Verbier, Villars, Morgins, Les Crosets i innych.

Szkoła położona jest w Montreux, w samym sercu Alp nad Jeziorem Genewskim. Międzynarodowa instytucja została założona w 1874 roku prze rodzinę, która specjalizowała się w nauczaniu i wprowadzaniu nowych metod dydaktycznych. Placówka należy do najstarszych spośród szwajcarskich szkół i przez lata zdobyła bardzo dobrą reputację dzięki ciągłemu udoskonalaniu programów nauczania oraz wysokim standardom. Jest to koedukacyjna szkoła, posiadająca wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską. Każdy z uczniów może liczyć na indywidualne podejście w kwestiach nauki oraz bardzo dobrą opiekę personelu. Szkoła w trakcie roku poza wakacjami i feriami, jest szkołą całoroczną.

 

Daty kursów:
07.01.2020 – 07.02.2020 (minimum 1 tydzień)

Wiek uczestników:

8-19 lat

Kurs:
15 lekcji języka francuskiego lub angielskiego tygodniowo w grupach maksymalnie 12-osobowych od poniedziałku do piątku (można wybrać 2 języki). Na kursie przebywa w jednym czasie ok. 40 uczniów.
Kurs języka obcego jest połączony z wyjazdami na narty lub snowboard. Szkoła organizuje pozalekcyjne zajęcia w wielu kurortach narciarskich między innymi: Gstaad, Crans-Montana, Verbier, Morgins, Les Crosets i inne. W ciągu tygodnia mają miejsce 4 wyjazdy pół-dniowe oraz 1 całodniowy (w tym całodniowa wycieczka do Glacier 3000).
Zajęcia pozalekcyjne to także zwiedzanie ciekawych miejsc takich jak muzea, fabryka czekolady, Genewa czy jazda na łyżwach oraz saneczkarstwo.
Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej na terenie kampusu w pokojach 1, 2 lub 3-osobowych z pełnym wyżywieniem. Rezydencja posiada udogodnienia: salę komputerową, salę z telewizją, bezprzewodowy internet. Pełne wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja.
Cena zawiera:
– 15 lekcji językowych tygodniowo,
– zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem,
– wycieczki do ośrodków narciarskich (w tym bilety),
– sporty i zajęcia pozalekcyjne,
– certyfikat uczestnictwa w kursie.

Ceny:
Cena od 4 505 CHF za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem na kampusie z pełnym wyżywieniem i programem zajęć dodatkowych (jazda na nartach, wycieczki).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, zwrotny depozyt (500 CHF), transfer z/na lotniska/o, wypożyczenie sprzętu do snowboardu/narciarstwa (ok. 210 CHF na 2 tygodnie).

 

Oferta nr 162 Cambridge


Szkoła przygotowuje letnie i całoroczne obozy dla dzieci i młodzieży na kampusach prestiżowych szkół, college’ów i uniwersytetów. Szkoła posiada akredytację British Council i należy do EnglishUK.

Kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat odbywa się na kampusie szkoły w Cambridge, która posiada następujące wyposażenie:
– szkoła w centrum miasta
– ośrodek mieści się w wiktoriańskich budynkach
– 22 sale lekcyjne
– kawiarnia (posiłki i spotkania towarzyskie)
– komputery z dostępem do internetu i WIFI
– piękny ogród
– hala sportowa (10 minut w pieszym dystansie)
– kryty basen (10 minut w pieszym dystansie)
– boiska na świeżym powietrzu (10 minut w pieszym dystansie)
Lokalizacja:
Cambridge


Liczba uczniów:

maks. 70 w tym samym czasie

Kurs:

28 lekcji (21 godzin języka angielskiego) tygodniowo. Lekcje od poniedziałku do piątku, rano lub popołudniu. Lekcje w międzynarodowych grupach (maks. 16-osobowych). Po zakończonym kursie uczeń otrzymuje raport i certyfikat uczestnictwa. Materiały do nauki i egzamin w pierwszym dniu wliczone w cenę.

Daty:
06.01.2020 – 14.06.2020 (minimum 1 tydzień)


Zajęcia pozalekcyjne:

2 razy w tygodniu, np. szkicowanie węglem, projektowanie toreb i koszulek, koszykówka, quizy, tworzenie masek, gry planszowe, tradycyjna angielska herbata, zwiedzanie w piątkowe popołudniowe i inne.
3 razy w tygodniu samodzielna nauka nadzorowana przez nauczyciela.
*Za dodatkową opłatą wycieczki w weekendy.


Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w pokoju 1 lub 2-osobowym (3 posiłki dziennie: śniadanie, ciepły lunch w szkole, kolacja). Dzień przyjazdu i wyjazdu: niedziela. Transfer po przy locie z lotniska i po zakończonym kursie na lotnisko w wyznaczonych dniach i godzinach (Heathrow, Stansted).
Osoby z personelu mieszkają na terenie kampusu i zapewniają 24-godzinną opiekę.

 

Ceny:
Cena od 1 400 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem, zajęciami pozalekcyjnymi i transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Oferta nr 05 Nowy Jork

Szkoła jest idealnie położona pomiędzy Miami a Palm Beach na wybrzeżu Florydy. W pobliżu znajdują się piękne plaże, a kilka mil na północ tętniące życiem centrum miasta.

Kurs dla młodzieży w wieku 12-18 lat odbywa się na kampusie szkoły w Fort Lauderdale, która posiada następujące wyposażenie:
– ogród
– restauracja i kuchnia
– basen
– biblioteka
– wspólny hall
– bezpłatne WiFi

Lokalizacja:
Fort Lauderdale

Kurs:

15 godzin języka angielskiego tygodniowo. Lekcje od poniedziałku do piątku. Lekcje w międzynarodowych grupach (maks. 15-osobowych). Po zakończonym kursie uczeń otrzymuje certyfikat uczestnictwa. Materiały do nauki i egzamin w pierwszym dniu wliczone w cenę.

Daty:
05.01.2020 – 29.02.2020


Zajęcia pozalekcyjne:

1 całodniowa wycieczka (np. Miami Bayfront, NASA Kennedy Space Center, Miami Seaquarium i Miami Wynwood Arts District, Miami Coconout Groove i inne)  i 5 pół-dniowych (zakupy w centrum handlowy, rejs łódką, muzeum sztuki, gokarty, zoo, plaża, Everglades i inne) w tygodniu.
*Za dodatkową opłatą wycieczka do Orlando Theme Parks.


Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w rezydencji szkolnej w pokoju 2-osobowym (3 posiłki dziennie: śniadanie, ciepły lunch w szkole, kolacja). Dzień przyjazdu: niedziela i wyjazdu: sobota. Transfer po przy locie z lotniska i po zakończonym kursie na lotnisko w wyznaczonych dniach i godzinach (Miami, Fort Lauderdale).
Osoby z personelu zapewniają 24-godzinną opiekę.

 

Ceny:
Cena od 2 390 USD za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 2-osonowym z pełnym wyżywieniem, zajęciami pozalekcyjnymi i transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.