Indywidualne kursy w domu nauczyciela

Indywidualne kursy w domu nauczyciela


Opis Kursu

Kursy językowe w domu nauczyciela – Wielka Brytania

Organizacja językowa specjalizuje się w indywidualnych kursach językowych (nauczanie w domu nauczyciela); oferowane rodzaje kursów: dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, biznesowe, przygotowujące do egzaminów, dla profesjonalistów i nauczycieli oraz z zajęciami dodatkowymi, a także kursy rodzinne lub 2:1 (2 kursantów – 1 nauczyciel). Program kursu jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia (podobnie dopasowywane są zajęcia pozalekcyjne „social” do zainteresowań). Tego typu kursy to całkowite „zanurzenie” w języku i kulturze. Organizacja posiada akredytację British Council i należy do Quality English oraz English UK.

Lokalizacja
Domy nauczycieli są zlokalizowane właściwie w całej Wielkiej Brytanii – około 300 lokalizacji: miasta, miejscowości nadmorskie, wsie. Szkoła proponuje dla kursanta odpowiedni profil nauczyciela i lokalizację.

Kurs
Wiek uczestników: 18 +.
Ogólny kurs języka angielskiego składa się z z 15, 20, 25 lub 30 godzin języka angielskiego tygodniowo – lekcje indywidualne w domu nauczyciela od poniedziałku do piątku. 1 godzina = 60 minut. Poziomy znajomości języka: od Elemenatry do Advanced. Certyfikat uczestnictwa w kursie, raport z postępów oraz plan późniejszej nauki są wliczone w cenę kursu.
Lekcje odbywają się rano, popołudniami i wieczorami oraz w weekendy – wyjścia, wizyty, zwiedzanie, social activities z nauczycielem. Zajęcia pozalekcyjne są dopasowane do wieku oraz zainteresowań kursanta np. kino, wyjścia do restauracji, jazda na łyżwach, sporty, golf, spacery, wizyty w muzeach.

Nauczycielami są osoby mieszkające w domu z małżonkiem lub dziećmi (dorosłe dzieci mogły już opuścić dom) – profil nauczyciela jest dobierany do uczestnika kursu oraz jego wymagań. * Dostępna jest także opcja kursu dla dwóch kursantów 2:1 (lekcje prowadzone są przez jednego nauczyciela). Kursant innej narodowości jest dobierany pod względem wieku, poziomu znajomości języka oraz zainteresowań.

Rodzaje kursów
Ogólny
Dla nauczycieli
Business English
Academic English
Przygotowujący do egzaminu
English Plus
Crash Course
Dla dzieci i młodzieży
Kursy dla rodzica z dzieckiem

Zajęcia pozalekcyjne – Social
Zajęcia pozalekcyjne również dopasowane są do zainteresowań kursantów. Wycieczki i wyjścia są planowane na początku kursu. Nauczyciel towarzyszy kursantowi w trakcie dwóch pół-dniowych lub wieczornych wyjść / wycieczek tygodniowo oraz 1 całodniowej w weekend (w ciągu 2 tygodni). Opłaty za wejścia do atrakcji turystycznych nie są wliczone w cenę.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u sprawdzonej rodziny goszczącej – domu nauczyciela w pokoju 1-osobowym z dzieloną łazienką i z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, wieczorny posiłek – z nauczycielem i jego rodziną). Przyjazd w niedzielę po południu, wyjazd w sobotę rano. W domu może być zakwaterowany także drugi uczeń.
Prywatna łazienka – na życzenie za dodatkową opłatą.

Ceny
Cena 2-tygodniowego kursu (1:1) w wymiarze 15 godzin języka angielskiego tygodniowo: od 1 900 GBP.

Cena zawiera:
– indywidualny kurs językowy (15 godzin tygodniowo)
– indywidualne doradztwo na początku kursu
– wszystkie materiały do nauki: podręcznik i książkę do ćwiczeń
– raport i zalecania dotyczące dalszej nauki
– certyfikat uczestnictwa w kursie
– zakwaterowanie w pokoju w domu nauczyciela z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, wieczorny posiłek wraz z nauczycielem i jego rodziną)
– wycieczki / wyjścia z nauczycielem: 2 pół-dniowe lub wieczorne tygodniowo i 1 całodniowa w weekend w ciągu 2 tygodni – opłaty za wejścia do atrakcji turystycznych typu muzeum itp. nie są wliczone
– 24-godzinną pomoc szkoły

* W cenie jest także transfer  z lokalnej stacji kolejowej lub przystanka autobusowego do domu nauczyciela.

Kurs
Wiek uczestników: 10-21 lat (kilka grup wiekowych).
Ogólny kurs języka angielskiego składa się z z 15, 20, 25 lub 30 godzin języka angielskiego tygodniowo – lekcje indywidualne w domu nauczyciela od poniedziałku do piątku.
1 godzina = 60 minut. Poziomy znajomości języka: od Elemenatry do Advanced. Certyfikat uczestnictwa w kursie, raport z postępów oraz plan późniejszej nauki są wliczone w cenę kursu.
Lekcje odbywają się rano, popołudniami i wieczorami oraz w weekendy – wyjścia, wizyty, zwiedzanie, social activities z nauczycielem. Zajęcia pozalekcyjne są dopasowane do wieku oraz zainteresowań ucznia a np. kino, wyjścia do restauracji, jazda na łyżwach, sporty, golf, spacery, wizyty w muzeach.

Kurs 1:1 (jeden uczeń, jeden nauczyciel, 10-17 lat): 15 godzin tygodniowo / poziomu znajomości od A1 do B2 / całoroczne kursy.

Rodzaje kursów
Ogólny
Academic English
Przygotowujący do egzaminu

Zajęcia pozalekcyjne – Social
Zajęcia pozalekcyjne również dopasowane są do zainteresowań kursantów. Wycieczki i wyjścia są planowane na początku kursu. Nauczyciel towarzyszy kursantowi w trakcie dwóch pół-dniowych lub wieczornych wyjść / wycieczek tygodniowo oraz 1 całodniowej w weekend (w ciągu 2 tygodni).

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u sprawdzonej rodziny goszczącej – domu nauczyciela w pokoju 1-osobowym lub 2-osobowym (kurs 2:1) z dzieloną łazienką i z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, wieczorny posiłek – z nauczycielem i jego rodziną). Przyjazd w niedzielę po południu, wyjazd w sobotę rano. W domu może być zakwaterowany także drugi uczeń.


Ceny
Cena 2-tygodniowego kursu (1:1) w wymiarze 15 godzin języka angielskiego tygodniowo: od 2 180 GBP.

Cena zawiera:
– kurs językowy
– indywidualne doradztwo na początku kursu
– wszystkie materiały do nauki: podręcznik i książkę do ćwiczeń
– raport i zalecania dotyczące dalszej nauki
– certyfikat uczestnictwa w kursie
– zakwaterowanie w pokoju w domu nauczyciela z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, wieczorny posiłek wraz z nauczycielem i jego rodziną)
– wycieczki / wyjścia z nauczycielem: 2 pół-dniowe lub wieczorne tygodniowo i 1 całodniowa w weekend w ciągu 2 tygodni
– 24-godzinną pomoc szkoły

* W cenie jest także transfer  z lokalnej stacji kolejowej lub przystanka autobusowego do domu nauczyciela.

Dodatkowe opłaty: transfer z/na lotniska/o w 2 strony, ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, kieszonkowe.

 

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).