Letni kurs produkcji filmowej dla młodzieży w Londynie

Letni kurs produkcji filmowej dla młodzieży w Londynie


Opis Kursu

Dwutygodniowy kurs letni jest odpowiedni dla uczniów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o branży filmowej i telewizyjnej. To także kreatywny program letni, który zachęca nastolatków do stworzenia własnego scenariusza i sfilmowania historii. Kursanci uczą się, jak obsadzać aktorów, wyreżyserować i edytować krótki film przy wsparciu specjalistów z branży, którzy poprowadzą ich przez proces tworzenia filmu.

Lokalizacja:
Londyn

 

Szkoła:
Szkoła została założona w 2008 roku. Nauczyciele na co dzień pracują w branży filmowej. Rocznie w ośrodku uczy się ok. tysiąca osób.
Wyposażenie:
– profesjonalny sprzęt filmowy
– studio filmowe
– biblioteka (książki, magazyny, filmy DVD)
– sala kinowa (klimatyzacja, High Definition, 5.1 Dolby surround sound)

 

Wiek uczestników:
16-18 lat

 

Kurs:
Wymagany poziom znajomości języka:  IELTS 4.5+. Grupy są maks. 15-18 osobowe. Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z prywatną łazienką + pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie). Lekcje od poniedziałku do piątku. Przykładowe zajęcia: przedprodukcja filmu krótkometrażowego, zdjęcia filmowe, postprodukcja, wstęp do tworzenia filmu cyfrowego, kinematografii i nagrywania dźwięku, obsadzanie aktorów, edycja w programie Adobre Premiere Pro CC.

 

Daty:
05.07 – 15.08.2020

 

Cena od 2 600 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w pokoju 1-osobowym i z pełnym wyżywieniem.

Dodatkowe opłaty: transfer z/na lotniska/o, opłata operacyjna, bilet lotniczy, ubezpieczenie turystyczne, kieszonkowe.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).