Dla dzieci i młodzieży: letni kurs angielskiego na kampusie

Dla dzieci i młodzieży: letni kurs angielskiego na kampusie


Opis Kursu

Jedną z nielicznych wakacyjnych szkół języka angielskiego, która w tym roku będzie działać  jest kampus prywatnej boarding school, gdzie corocznie wysyłamy naszych klientów, a właściciel Language Abroad zdobywał doświadczenie, pracując w tej letniej, elitarnej szkole językowej.

 

DOWNE HOUSE I QUEENSWOOD – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POD HASŁEM „LEARN AND SMILE”

Lokalizacja:

 • Downe House – szkoła korzystająca w okresie letnim z posiadłości jednej z najbardziej prestiżowych szkół z internatem w Anglii, położona 45 minut drogi od Heathrow, godzinę od Londynu Centralnego i pół godziny od Oxfordu. Na terenie rozległego (110 akrów) ośrodka znajdują się korty tenisowe, boiska, kryty basen z podgrzewaną wodą, sala gimnastyczna, fitness, pracownia plastyczna i teatr. Szkoła gwarantuje bardzo dobrą opiekę i intensywny program nauczania, w małych max.10 – cio, a przeciętnie 7-osobowych grupach, pod kierunkiem starannie wyselekcjonowanych nauczycieli (tygodniowo – 32 lekcje, a dla grup starszych – opcjonalne dodatkowe warsztaty językowe), a także bardzo bogaty program zajęć popołudniowo – wieczornych.

Szkoła oferuje bogaty pakiet zajęć extra za dodatkową opłatą:

 • Pro Golf with Golf Academy: 350 GBP/tydzień
 • Pro Football with Berkshire Elite: 250 GBP/tydzień
 • Pro Music (z profesjonalnymi muzykami): 250 GBP/tydzień
 • Musical w Londynie organizowany w każdą niedzielę: 175 GBP (w cenie: dojazd do Londynu, bilet na musical w West End London, kolacja)
 • Park rozrywki (Thorpe Park, Harry Potter Studio): 120 GBP (w cenie: dojazd, lunch, opłaty za wejście)

Wiek uczestników:

Od 6 do 18 lat. Uczestnicy podzieleni ze względu na wiek, z niezależnym planem zajęć.

Daty:

Środa 07 lipiec 2021 – 1-szy przyjazd.

Ostatni turnus: 24.07.2021 – 07.08.2021

Cena od 2 900 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem i wyżywieniem na kampusie, materiałami do nauki, transferem z/na lotniska/o London Heathrow, programem zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczkami.

Cena za 2-tygodniowy turnus w dacie 07.07 – 17.07.2021: 2100 GBP.

Lokalizacja:

 • Queenswood – również teren jednej z najlepszych szkół angielskich , o dużej tradycji. Posiadłość o powierzchni 120 akrów, niezwykle malowniczo położona, oddalona jest zaledwie o pół godziny jazdy od Londynu Centralnego i o godzinę od Cambridge. Ośrodek jest świetnie wyposażony – wykorzystuje najnowsze technologie IT do nauki języka, posiada bogatą bibliotekę, a także 24 korty tenisowe, salę gimnastyczną, kryty basen z podgrzewaną wodą i teatr.

Szkoła oferuje bogaty pakiet zajęć extra za dodatkową opłatą:

 • Pro Sport Tennis with Gosling: 250 GBP/ tydzień
 • Pro Horse Riding w szkole jazdy konnej Trent park Equestrian Centre: 350 GBP/tydzień
 • Musical w Londynie organizowany w każdą niedzielę: 175 GBP (w cenie: dojazd do West End LondON, bilet na musical, kolacja)
 • Park rozrywki (Thorpe Park, Harry Potter Studio): 120 GBP (w cenie: dojazd, lunch, opłaty za wejście)

Wiek uczestników:

Trzy grupy: od 10 do 12 i, 13-15 oraz od 16 do 18 lat. Grupy średnio 7-mio, max.10-osobowe. Szkoła prowadzi zajęcia wyłącznie na wyższych poziomach nauczania, począwszy od średnio zaawansowanego, w wymiarze 32 lekcji tygodniowo, plus 4 lekcje opcjonalne.

Daty:

Niedziela 04 lipiec 2021 – 1 przyjazd, następnie w każdą sobotę przyjazd i wyjazd.

Ostatnia sesja: 17.07.2021 – 31.07.2021

Cena od 2 900 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem i wyżywieniem na kampusie, materiałami do nauki, transferem z/na lotniska/o London Heathrow, programem zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczkami.

Specjalna oferta dla najmłodszych – Kurs językowy połączony z odpoczynkiem i zabawą dla dzieci

Lokalizacja:

 • Downe House

Wiek uczestników:

6-9 lat

Zakwaterowanie:

Dzieci mieszkają w domu na terenie głównego ośrodka, ale są oddzielone od starszych uczniów. Dom jest koedukacyjny; sypialnie są osobne dla dziewcząt i chłopców. W budynku znajdują się także osobne sypialnie dla opiekunów oraz salon z TV, konsolami do gier, sprzętem muzycznym. W pozostałej części budynku: wspólne łazienki i kuchnia.

Kurs:

Połączenie lekcji języka angielskiego z tematyką kulturową zaczerpniętą z podręczników do szkoły podstawowej + zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz całodniowa i pół-dniowa wycieczka.

21 lekcji języka angielskiego tygodniowo. 1 lekcja trwa 45 minut (dziennie 2,25 godziny). Lekcje obejmują następujące tematy: język i literatura, matematyka, historia i geografia, nauki ścisłe, nowoczesne języki obce, rozwój osobisty, kultura.

Zajęcia pozalekcyjne:

Taniec i śpiew, zajęcia ze sztuki, gotowanie, sporty, zajęcia informatyczne.

Cena od 2 900 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem i wyżywieniem na kampusie, materiałami do nauki, transferem z/na lotniska/o London Heathrow, programem zajęć dodatkowych oraz wycieczkami.

 

W celu rezerwacji i pytań prosimy o kontakt

+48 (32) 262-40-36
+48 783-744-111
[email protected]

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).