LIDEN & DENZ


Opis Kursu
Więcej informacji

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W NAUCZANIU I MIĘDZYNARODOWA RENOMA

Lokalizacja:

  • Moskwa - szkoła w centrum miasta, nieopodal Dworca Białoruskiego, zajmuje parter budynku należącego do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Pracownie wyposażone w najnowszą technologię.
  • Petersburg - ośrodek w historycznym centrum miasta, w spokojnej okolicy nieopodal Prospektu Newskiego. Szkoła zajmuje ostatnie, czwarte piętro zabytkowego XIX-wiecznego budynku. Na miejscu biblioteka, dobrze wyposażone centrum nauki własnej, kafeteria, bezpłatny dostęp do Internetu, w tym strefa Internetu bezprzewodowego.

W programie kulturalnym m.in. wycieczki i wyjścia do teatru.

Kursy:

  • Standard - 20 lekcji tygodniowo
  • Intensywne - 25 lekcji tygodniowo

A także: lekcje indywidualne, kursy dla specjalistów, kursy połączone z praktyką zawodową, rok akademicki, kursy dla zorganizowanych grup szkolnych i akademickich.

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących (w opcji śniadania, lub śniadania i obiadokolacje), niezależne mieszkania studenckie, apartamenty typu studio, na życzenie - hotel.

Petersburg:

Cena od 1 255 EUR za kurs ogólny na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, 2 posiłki dziennie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).