Letni kurs dla dzieci w wieku 6-9 lat w Wielkiej Brytanii

Letni kurs dla dzieci w wieku 6-9 lat w Wielkiej Brytanii


Opis Kursu

Oferta nr 06

Lokalizacja:

  • Queenswood – również teren jednej z najlepszych szkół angielskich , o dużej tradycji. Posiadłość o powierzchni 120 akrów, niezwykle malowniczo położona, oddalona jest zaledwie o pół godziny jazdy od Londynu Centralnego i o godzinę od Cambridge. Ośrodek jest świetnie wyposażony – wykorzystuje najnowsze technologie IT do nauki języka, posiada bogatą bibliotekę, a także 24 korty tenisowe, salę gimnastyczną, kryty basen z podgrzewaną wodą i teatr.

Szkoła oferuje bogaty pakiet zajęć extra za dodatkową opłatą:

  • Pro Golf with Golf Academy: 350 GBP/tydzień
  • Pro Football with Berkshire Elite: 250 GBP/tydzień
  • Pro Music (z profesjonalnymi muzykami): 250 GBP/tydzień

Zakwaterowanie
Osobny budynek dla dzieci w wieku 6-9 lat. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe, dziewczynki i chłopcy są zakwaterowani na osobnych piętrach. Budynek posiada nowe toalety oraz łazienki. Dodatkowo własny ogród. Pełne wyżywienie. Nad programem czuwa doświadczony dyrektor, a stosunek pracowników do uczniów wynosi 1:3.

Terminy

08.07.2023 – 29.07.2023 (minimum 2 tygodnie)

Program
Osobne centrum do nauki dla dzieci w wieku 6-9 lat + osobne obszar wypoczynkowy i jadalnia. Lekcje prowadzą doświadczeni nauczyciele ze szkół podstawowych (native speakers) – do 6 lekcji językowych tygodniowo. Maksymalnie 10-osobowe klasy, przeciętnie 6-8-osobowe. Połączenie nauki w idei STEM wraz z zabawą. W tygodniu dzieci opracowują również projekty w grupach, zdobywają pewność wypowiedzi w języku angielskim, poznają nowe słownictwo i potrafią wyrażać swoje emocje. Wycieczki – 2-4 tygodniowo (wliczone w cenę): Harry Potter Studios, Chessington Amusement Park, Legoland, Sealife London, London Transport Museum, Kidzania, Paradise Wildlife Park.

Wiek

6 – 8 (9) lat. Tygodniowo w programie uczestniczy ok. 20-25 dzieci z różnych krajów: Francja, Włochy, Hiszpania, Chiny i innych.

Cena od 3 200 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem i wyżywieniem na kampusie, materiałami do nauki, transferem z/na lotniska/o London Heathrow, programem zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczkami.

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).