Oferta nr 01 Bournemouth

Oferta nr 01 Bournemouth


Opis Kursu
Więcej informacji

KURSY DLA KAŻDEGO - SPECJALISTYCZNE, OGÓLNE, DLA OSÓB STARSZYCH, WAKACYJNE, W MIŁEJ ATMOSFERZE NADMORSKIEGO KURORTU

Lokalizacja:

  • Bournemouth - rozległe, nadmorskie uzdrowisko oferujące wiele atrakcji, w tym wielokilometrowe piaszczyste plaże.

Kursy:

  • ogólne i długoterminowe – 20, 25 lub 30 lekcji tygodniowo
  • kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów i certyfikatów językowych
  • specjalistyczne kursy języka angielskiego – w tym angielski w biznesie, zarządzaniu, medycynie, prawie, finansach, dla nauczycieli, dla kadry kierowniczej
  • kursy dla profesjonalistów – indywidualne i grupowe, m.in. angielski w lotnictwie, technologii, przemyśle, edukacji, handlu.

Zakwaterowanie:

U starannie dobranych rodzin goszczących w pokojach jednoosobowych (wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w tygodniu, w weekendy – pełne), na życzenie zakwaterowanie w pensjonatach lub hotelach.

Cena od 897 GBP za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, 2 posiłki w tygodniu, 3 posiłki w weekendy.
* Lunch w tygodniu można kupić w szkole.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).