Oferta nr 01 Bournemouth

Oferta nr 01 Bournemouth


Opis Kursu
Więcej informacji

Lokalizacja:

Sprawdzona i rekomendowana przez wielu klientów szkoła, posiada ośrodek dla dzieci w Bournemouth - rozległej miejscowości letniskowej na południowym wybrzeżu Anglii:

    • Wimborne Road Centre - ośrodek w spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta; kursy z zakwaterowaniem u starannie dobranych rodzin goszczących i z bardzo atrakcyjnym programem kulturalno - sportowym.

Kursy:

20 lekcji tygodniowo, w grupach 12-15 osobowych.

Wiek uczestników:

Grupy 10-13, 14-16 i 16-17 lat. Młodszym dzieciom szkoła gwarantuje dowóz od rodzin goszczących na zajęcia.

Daty kursów:

01.06.2020 - 22.08.2020

Cena od 1 337 GBP za kurs na okres 2 tygodni wraz z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej oraz 3 posiłkami (lunch w szkole) - kurs dla młodzieży w wieku 16-17 lat.

Dodatkowe opłaty: bilet lotniczy, opłata operacyjna, ubezpieczenie turystyczne, transfer z/na lotniska/o.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).