Oferta nr 02 Dublin

Oferta nr 02 Dublin


Opis Kursu
Więcej informacji

NAGRADZANE STANDARDY I PRZYJAZNA ATMOSFERA

Lokalizacja:

  • Dublin - jedno z najciekawszych miast Europy o ponad tysiącletniej tradycji. Szkoła zlokalizowana w sercu miasta, w pobliżu zamku i Trinity College, nowocześnie wyposażona, dodatkową atrakcją są piękne ogrody na dachu.

Kursy:

Wiek uczestników – powyżej 16 lat.

  • Ogólne
  • Intensywne
  • Biznesowe
  • Indywidualne
  • Łączone - 55-minutowe
  • Standard General English + praktyka zawodowa - kurs min. 4 tygodnie, praktyka - od 4 tygodni do 6 miesięcy

Zakwaterowanie:

Rodzina goszcząca - śniadania i obiadokolacje w tygodniu, w weekendy – pełne wyżywienie, rezydencje szkolne – bez wyżywienia. Na życzenie – hotele i hostele.

Cena od 1 163 EUR za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie od poniedziałku do piątku i 3 w weekendy, wpisowe szkoły oraz materiały do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).