Oferta nr 05 Cape Town

Oferta nr 05 Cape Town


Opis Kursu
Więcej informacji

NAUKA POŁĄCZONA Z WYPOCZYNKIEM W POŁUDNIOWEJ AFRYCE

Lokalizacja:

  • Cape Town - na miejscu piękne plaże, ciche zakątki rybackie. Ośrodek to nowoczesne centrum z basenem i ogrodem, oferuje możliwość rezerwacji ciekawych wycieczek, wynajęcie samochodu.

Kursy:

  • General English - 20 lekcji (x 50 minut) tygodniowo w grupach maks. 12-osobowych
  • Intensive English - w opcjach: 30 lekcji (x 50 minut tygodniowo) w grupach maks. 12-osobowych; biznesowe, dla nauczycieli, przygotowujące do egzaminów, połączone z praktykami zawodowymi, długoterminowe.

Szkoła oferuje programy English Plus – to nauka połączona z poznawaniem winnic, nauka połączona ze zwiedzaniem historycznych miejsc w Południowej Afryce, nauka połączona z wycieczką Safari, nauka połączona z nauką golfa.

Zakwaterowanie:

W dwóch rezydencjach - jedna na terenie szkoły, druga - 5 minut od szkoły, a także u rodzin goszczących.

Cena od 1 180 EUR za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem, wpisowe szkoły, opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie i materiały do nauki.

Cena dotyczy kursu poza sezonem. Możliwość kupienia lunchu w szkole.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).