Oferta nr 05 nauka i wypoczynek w Anglii

Oferta nr 05 nauka i wypoczynek w Anglii


Opis Kursu
Więcej informacji

NAUKA W REZYDENCJACH SZKOLNYCH Z PEŁNYM PROGRAMEM REKREACYJNYM, PROGRAMY DOSTOSOWANE WIEKOWO, MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA POBYTU W RÓŻNYCH CENTRACH, NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA, SIEĆ JEST WIODĄCYM MIEJSCEM SZKOLENIA NAUCZYCIELI

Lokalizacja:

  • Mount Kelly - szkoła letnia zlokalizowana na kampusie Mount Kelly w Tavistock, łączy tradycyjną architekturę z nowoczesnym wyposażeniem. Kursanci zakwaterowani są w pięciu budynkach na terenie campusu, z pełną opieką. Na terenie znajdują się liczne obiekty sportowe - boiska, basen, korty, nawet boisko do krykieta. Wiek uczestników - od 7 do 16 lat.
  • St. Swithun’s School - campus w Winchester, położony tylko godzinę jazdy od Londynu, z dogodnym dojazdem do Stonehenge i Oxfordu. Na terenie ośrodka imponujące centrum artystyczne z widownią na 600 miejsc, pełnowymiarowy basen, boiska, korty tenisowe i ogrody. Interesujący program rekreacyjny, pełna opieka. Wiek uczestników - od 9 do 17 lat.
  • St. Mary’s University College - nowoczesny campus uniwersytecki zlokalizowany niedaleko Tamizy z dogodnymi połączeniami do centrum, atrakcje: hala sportowa, korty tenisowe, możliwość kursów intensywnych oraz nauki gry w golfa. Wiek uczestników - 12-13 i 14-17 lat.
  • Berkhamsted School - prywatna boarding school założona w 1541 roku, położona jest w historycznym mieście Berkhamsted. Szkoła mieści w niedalekiej odległości od lotnisk w Londynie i Oxfordzie. Na kampusie znajdują się dobre udogodnienia: basen, sportowe hale, korty tenisowe. Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej lub u rodziny goszczącej. Wiek uczestników - 9-17 i 11-17 lat.
  • Brighton - szkoła letnia zorganizowana na nowoczesnym kampusie Univeristy of Sussex. Zakwaterowanie w 1-osobowych pokojach w uniwersyteckiej rezydencji. Spokojna lokalizacja z łatwym dostępem do centrum Brighton.Wiek uczestników - 12-17 , 15-17, 16-17 lat.

Kursy:

20 lekcji tygodniowo w grupach maks. 15-osobowych.
Cena od 1 360 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem na kampusie.

Zapytaj o szczegóły