Oferta nr 05 Torbay

Oferta nr 05 Torbay


Opis Kursu
Więcej informacji

NAUKA POŁĄCZONA Z WYPOCZYNKIEM – TORBAY – ANGIELSKA RIWIERA.

Lokalizacja:

Paignton - położone jest w Zatoce Torbay, Devon, słynącej z rewelacyjnej pogody, na tzw. „Angielskiej Rivierze”. Ośrodek posiada doskonałe warunki do nauki, centrum nauki własnej, księgarnię, kawiarenkę, ogród i patio. W pieszej odległości od szkoły znajduje się popularna rezydencja szkolna, położona na szczycie wzgórza z wspaniałym widokiem na zatokę.

Kursy:

 • Standardowe
 • Intensywne
 • Lekcje indywidualne
 • Kursy dla rodzin
 • Kursy w mini-grupach
 • Intensive English - 4-tygodniowy kurs intensywny z praktyką zawodową po jego zakończeniu
 • Kursy biznesowe

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących na terenie Zatoki Torbay (w cenie śniadania i obiadokolacje), w rezydencji szkolnej (wyżywienie we własnym zakresie) lub w hotelu Summerhill (śniadania).

 

Kursy:

 • Standardowe
 • Intensywne
 • Przygotowujące do studiów akademickich
 • Egzaminacyjne
 • Kursy w mini-grupach
 • Kursy biznesowe

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących ze śniadanie lub dwoma posiłkami dziennie do wyboru, w rezydencji szkolnej czy hotelu. Dostępne rożnego rodzaju standardy hoteli.

Paignton:

Cena od 865 GBP za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie, wpisowe szkoły, opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie oraz materiały do nauki. Cena dotyczy kursu poza sezonem.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).