Oferta nr 07 Somerset

Oferta nr 07 Somerset


Opis Kursu
Więcej informacji

SOMERSET – PRZYJAZNE KAMPUSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lokalizacja:

    • Campus Senior - „Jak olimpijska wioska” – dla uczestników w wieku 12-17 lat, nowoczesne stylowe zakwaterowanie, rozległe tereny zielone z jeziorami i ogrodami, na terenie ośrodka teatr, sala koncertowa i liczne obiekty sportowe. Kurs obejmuje 23 lekcje tygodniowo z przygotowaniem do nauki w szkole angielskiej lub 15 lekcji tygodniowo z wyborem akademii sportowej,sportowo-rekreacyjnej lub artystyczno-tanecznej, w grupie maks. 12-osobowej. Opcje zajęć popołudniowych: przygotowanie do szkoły brytyjskiej, oraz egzaminu Cambridge, akademie: pływania, koszykówki, golfa, tenisa, futbolu, badmintona, hokeja, squasha, jazdy konnej, tańca, triathlonu, szachowa, mody, musicali, rugby, "Leaders of the Future", muzyka rockowa.

 

    • Glastobury Campus - dla uczniów w wieku 6-11 lat; piękny i bezpieczny kampus. Personel zapewnia opiekę na przez 24 godziny. Wyposażenie kampusu: 25-metrowy basen, boiska sportowe, zakwaterowanie ścianka wspinaczkowa, boarding na kampusie. Pokoje 2,3,4 i 5-osobowe. Dodatkowe opcje na kursie: pływanie, tenis, sport i rekreacja, taniec, badminton, gotowanie, jazda konna, golf, piłka nożna, zajęcia arts & crafts.

 

  • King's Bruton Senior Campus – kampus dla młodzieży w wieku 12–17 lat; 15 godzin lekcji tygodniowo. Historyczny kampus założony 1519 roku. Do wyboru różne opcje zajęć: sztuka, muzyka klasyczna, gotowanie, DJ'ing, teatr, etykieta, planowanie wydarzeń, przygotowanie do egzaminu IELTS, dziennikarstwo, fotografia, jazda konna, muzyka rockowa, "Angielski przed uniwersytetem", sport i rekreacja, jazda konna, siatkówka, tenis.

Dodatkowe opcje:

Weekend w Londynie - 435 GBP
Weekend w Oxfordzie - 435 GBP
Trinity Exam - 95 GBP

Zakwaterowanie:

We wszystkich campusach pełne wyżywienie i zakwaterowanie w nowoczesnych internatach, osobnych dla dziewcząt i dla chłopców.

Terminy:

05.07.2020 - 16.08.2020

Cena od 2 995 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem na kampusie szkolnym i wyżywieniem i transfer z/na lotniska/o Heathrow, Bristol i London Gatwick

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).