Oferta nr 09 Los Angeles

Oferta nr 09 Los Angeles


Opis Kursu
Więcej informacji

OBÓZ JĘZYKOWY DLA MŁODZIEŻY W LOS ANGELES. POBYT NA KAMPUSIE RENOMOWANEGO UNIWERSYTETY

Lokalizacja:

  • Los Angeles - wiek uczestników: 10-17 lat, ośrodek znajduje się na California State University, zlokalizowany 30 minut drogi od Hollywood. Nowoczesny kampus położony jest w północnej części miasta. Kurs zawiera 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo, w grupach maks. 15-osobowych, 2 całodniowe i 3 pół-dniowe wycieczki tygodniowo wliczone w cenę (np. Hollywood, Santa Monica Beach, Universal Studios). Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej w pokojach 2-osobowych z dzieloną łazienką oraz pełnym wyżywieniem. Daty kursów: 28.06.2020 - 02.08.2020.

Ceny:

Cena od 3 586 USD za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem z pełnym wyżywieniem, wycieczkami oraz transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).