Oferta nr 10 Florencja, Kalabria

Oferta nr 10 Florencja, Kalabria


Opis Kursu
Więcej informacji

CIEKAWE LOKALIZACJE – FLORENCJA, KALABRIA, INTENSYWNE ZAJĘCIA, PROGRAM KULTURALNY

Lokalizacja:

  • Florencja - szkoła w otoczeniu wzgórz Toskanii, 5 minut od głównego dworca kolejowego Florencji - Piazza della Stacione, w pieszej odległości od katedry i centrum miasta. Na terenie ośrodka pracownia multimedialna, dostęp do Internetu, kafeteria, taras. W programie kulturalnym oferowanym przez szkołę - atrakcje miasta i regionu.
  • Kalabria (Capo Vaticano) - ośrodek na południu Włoch, nad Morzem Śródziemnym, w relaksującym otoczeniu. Większość zajęć prowadzona jest na świeżym powietrzu, w gajach pomarańczowych. Plaża i centrum miasta znajdują się zaledwie kilka minut od szkoły.

Kursy:

Dla uczestników powyżej 18-tego roku życia, w grupach maks. 10-osobowych w Kalabrii, i maks. 12-osobowych we Florencji.

  • Standard – 20 lekcji tygodniowo
  • Intensywny – 30 lekcji tygodniowo
  • Wakacyjny – 10 lekcji tygodniowo - dostępny we Florencji i w Kalabrii
  • Lekcje indywidualne
  • Kursy przygotowujące do egzaminów

Zakwaterowanie:

W apartamentach, studio, u rodzin goszczących, na życzenie - Hotel.

Cena:

Florencja:

Cena od 4 365 PLN za kurs ogólny na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, codziennie ze śniadaniem i obiadokolacją (poza sezonem).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).