Oferta nr 10 Frankfurt, Monachium

Oferta nr 10 Frankfurt, Monachium


Opis Kursu
Więcej informacji

FRANKFURT I MONACHIUM – PROGRAMY STANDARDOWE I INTENSYWNE, ŚWIATOWA SIEĆ SZKÓŁ JĘZYKOWYCH, WYCIECZKI I ZWIEDZANIE MIAST

Lokalizacja:

  • Monachium - szkoła mieści się w eleganckim (nowo-barokowym) budynku z roku 1900. Jest to obecnie odrestaurowany, 4-piętrowy, odpowiednio wyposażony budynek do prowadzenia zajęć z niemieckiego. Dodatkowe sale lekcyjne znajdują się na innej ulicy. Szkoła ma łącznie 7 sal zlokalizowanych w 2 budynkach. Wyposażenie: wspólna sala dla uczniów i darmowe Wi-Fi.
  • Frankfurt - ośrodek będący jednocześnie siedzibą centrali szkoły zlokalizowany jest w eleganckiej dzielnicy, w pobliżu licznych barów, restauracji i butików, dwie minuty od stacji metra Schweizer Platz. Szkoła oferuje ciekawy program pozalekcyjny - np. różnego rodzaju imprezy i wieczory tematyczne.

Kursy: (dla osób dorosłych od lat 16-tu)

  • Standardowe – 20 lekcji tygodniowo, grupy maks. 12-ososbowe
  • Intensywne – 30 lekcji tygodniowo, grupy maks. 10-osobowe
  • Lekcje indywidualne – 20 lub 30 lekcji tygodniowo
  • Kursy długoterminowy - 12 tygodni

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących (szczegóły zależnie od lokalizacji), w apartamentach, na życzenie – hotel. Wyżywienie: u rodzin goszczących - śniadania i obiadokolacje lub śniadania, w apartamentach - we własnym zakresie.

Monachium:
Cena od 4 550 PLN za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie (poza sezonem).

 

Zapytaj o szczegóły