Oferta nr 10 Frankfurt, Monachium

Oferta nr 10 Frankfurt, Monachium


Opis Kursu
Więcej informacji

FRANKFURT I MONACHIUM – PROGRAMY STANDARDOWE I INTENSYWNE, ŚWIATOWA SIEĆ SZKÓŁ JĘZYKOWYCH, WYCIECZKI I ZWIEDZANIE MIAST

Lokalizacja:

  • Monachium - szkoła mieści się w eleganckim (nowo-barokowym) budynku z roku 1900. Jest to obecnie odrestaurowany, 4-piętrowy, odpowiednio wyposażony budynek do prowadzenia zajęć z niemieckiego. Dodatkowe sale lekcyjne znajdują się na innej ulicy. Szkoła ma łącznie 7 sal zlokalizowanych w 2 budynkach. Wyposażenie: wspólna sala dla uczniów i darmowe Wi-Fi.
  • Frankfurt - ośrodek będący jednocześnie siedzibą centrali szkoły zlokalizowany jest w eleganckiej dzielnicy, w pobliżu licznych barów, restauracji i butików, dwie minuty od stacji metra Schweizer Platz. Szkoła oferuje ciekawy program pozalekcyjny - np. różnego rodzaju imprezy i wieczory tematyczne.

Kursy: (dla osób dorosłych od lat 16-tu)

  • Standardowe – 20 lekcji tygodniowo, grupy maks. 12-ososbowe
  • Intensywne – 30 lekcji tygodniowo, grupy maks. 10-osobowe
  • Lekcje indywidualne – 20 lub 30 lekcji tygodniowo
  • Kursy długoterminowy - 12 tygodni

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących (szczegóły zależnie od lokalizacji), w apartamentach, na życzenie – hotel. Wyżywienie: u rodzin goszczących - śniadania i obiadokolacje lub śniadania, w apartamentach - we własnym zakresie.

Monachium:
Cena od 4 820 PLN za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie (poza sezonem).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).