Oferta nr 10 Frankfurt i Monachium

Oferta nr 10 Frankfurt i Monachium


Opis Kursu
Więcej informacji

PROGRAM DLA MŁODZIEŻY WE FRANKFURCIE I MONACHIUM, W SZKOŁACH NALEŻĄCYCH DO ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI

Lokalizacja:

  • Frankfurt - wiek uczestników 12-21 lat, szkoła zlokalizowana jest w eleganckiej dzielnicy miasta, dwie minuty drogi od stacji metra Schweizer Platz, w pobliżu licznych restauracji, butików itp.
  • Monachium - wiek uczestników 16-21 lat, szkoła znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy Schwabing-West, skąd można pieszo dotrzeć do centrum miasta i Ogrodu Angielskiego (największy park w Niemczech).

Program:

Obejmuje 20 lub 30 lekcji języka tygodniowo, w grupach 12-15 osobowych, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem u rodzin goszczących i/lub w rezydencji szkolnej (opcje dostępne zależnie od lokalizacji), całodobową opiekę, transfery z/na lotniska/o, jedną całodniową i jedną pół dniową wycieczkę tygodniowo, zajęcia sportowe, dyskoteki, wyjścia do kina itp., certyfikat ukończenia kursu.

Ceny:

Frankfurt:
Cena od 5 290 PLN za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 2-osobowym z pełnym wyżywieniem (w okresie wakacyjnym 28.06.2020 – 05.09.2020).

W szkole we Frankfurcie organizowane są także kursy języka angielskiego.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).