Oferta nr 10 Nicea, Paryż

Oferta nr 10 Nicea, Paryż


Opis Kursu
Więcej informacji

NICEA - WAKACYJNE KURSY NA SŁONECZNYM POŁUDNIU, WAKACYJNY PAKIET JĘZYKOWY – STANDARDOWY LUB INTENSYWNY – Z PEŁNYM PROGRAMEM REKREACYJNO-SPORTOWYM.

Lokalizacja:

  • Nicea - wiek uczestników 13-21 lat, najlepsze miejsce dla zwiedzania Lazurowego Wybrzeża - przepiękne ulice starego miasta, zadziwiający śródziemnomorski charakter wybrzeża, tętniące życiem centrum. Szkoła mieści się w historycznym budynku w centrum miasta, niedaleko katedry Notre Dame i tylko 10 minut spacerem od plaży. Przestronne klasy, materiały do nauki wypożyczane w szkole, przyjazna atmosfera.
  • Paryż – wiek uczestników 16-21 lat, nazywany "miastem świateł" to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. W mieście znajdują się słynne zabytki, których nie można pominąć przy poznawaniu stolicy Francji: Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr, Łuk Triumfalny czy Pola Elizejskie. Szkoła zlokalizowana jest w śródmieściu Paryża, najbliższa stacja metra to “Grands Boulevards”. Ponadto ośrodek mieści się w pieszym dystansie do wielu muzeów, restauracji, butików oraz kafejek.

Kurs:

  • standardowy – 20 lekcji tygodniowo
  • intensywny – 30 lekcji tygodniowo

Grupy 12-15 osób, materiały w cenie kursu, świadectwo ukończenia. Pełen program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Transfer z/na lotniska/o w Nicei/Paryżu w cenie kursu.

Zakwaterowanie:

W pokojach 2-osobowych u rodzin goszczących lub w rezydencji szkolnej. Z pełnym wyżywieniem (z kanapkami na lunch).

Paryż:
Cena od 6 773 PLN za kurs w sezonie na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 2-osobowym, 3 posiłki dziennie.

 

Zapytaj o szczegóły