Oferta nr 10 Nicea, Paryż

Oferta nr 10 Nicea, Paryż


Opis Kursu
Więcej informacji

NICEA - WAKACYJNE KURSY NA SŁONECZNYM POŁUDNIU, WAKACYJNY PAKIET JĘZYKOWY – STANDARDOWY LUB INTENSYWNY – Z PEŁNYM PROGRAMEM REKREACYJNO-SPORTOWYM.

Lokalizacja:

  • Nicea - wiek uczestników 13-21 lat, najlepsze miejsce dla zwiedzania Lazurowego Wybrzeża - przepiękne ulice starego miasta, zadziwiający śródziemnomorski charakter wybrzeża, tętniące życiem centrum. Szkoła mieści się w historycznym budynku w centrum miasta, niedaleko katedry Notre Dame i tylko 10 minut spacerem od plaży. Przestronne klasy, materiały do nauki wypożyczane w szkole, przyjazna atmosfera.
  • Paryż – wiek uczestników 15-21 lat, nazywany "miastem świateł" to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. W mieście znajdują się słynne zabytki, których nie można pominąć przy poznawaniu stolicy Francji: Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr, Łuk Triumfalny czy Pola Elizejskie. Szkoła zlokalizowana jest w śródmieściu Paryża, najbliższa stacja metra to “Grands Boulevards”. Ponadto ośrodek mieści się w pieszym dystansie do wielu muzeów, restauracji, butików oraz kafejek.

Kurs:

  • standardowy – 20 lekcji tygodniowo
  • intensywny – 30 lekcji tygodniowo

Grupy 12-15 osób, materiały w cenie kursu, świadectwo ukończenia. Pełen program zajęć sportowo - rekreacyjnych. Transfer z/na lotniska/o w Nicei/Paryżu w cenie kursu.

Zakwaterowanie:

W pokojach 2-osobowych u rodzin goszczących lub w rezydencji szkolnej. Z pełnym wyżywieniem (z kanapkami na lunch).

Paryż:
Cena od 6 190 PLN za kurs w sezonie na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 2-osobowym, 3 posiłki dziennie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).