Oferta nr 10 Pekin


Opis Kursu
Więcej informacji
KURSY JĘZYKA CHIŃSKIEGO W PEKINIE DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 15-21 LAT. Organizacja oferuje kursy dla początkujących i zaawansowanych. Obozy językowe są specjalnie przygotowywane dla młodzieży, tak by łączyły efektywną naukę z ciekawymi atrakcjami turystycznymi oraz rekreacyjnymi. Szkoła w Pekinie jest zlokalizowana przy imponującym Zakazanym Mieście, gdzie znajdują się stuletnie drzewa i piękne ogrody. Szkoła mieści się w czerwonym budynku Wen Hua Gong.

Kurs:

Standardowy kurs języka chińskiego składa się 20 lekcji tygodniowo (15 godzin) od poniedziałku do piątku. Lekcje koncentrują się wokół słownictwa, gramatyki oraz pisania. Zajęcia odbywają się w 15-osobowych grupach; szkoła zapewnia materiały do nauki.

Zakwaterowanie:

W rezydencji szkolnej w pokoju 3 lub 4-osobowym, znajdującej się w pieszym dystansie od szkoły (wszystkie pokoje posiadają łazienkę). W budynku mieści się także restauracja, pralnia, salon z TV oraz kącik internetowy. Śniadanie i wieczorny posiłek podawane są w rezydencji + pakowany lunch.

Zajęcia dodatkowe:

Sporty, zwiedzanie, wieczorne quizy, międzynarodowe studenckie przyjęcia itp. 2-tygodniowy pobyt zawiera 2 pół-dniowe wycieczki i 1 całodniową. 3-tygodniowy pobyt 3 pół-dniowe wycieczki i 2 całodniowe.

Daty:

03.07.2023 - 12.08.2023

Cena:

Cena od 8 010 PLN za standardowy 2-tygodniowy kurs w wymiarze 20 lekcji tygodniowo z zakwaterowaniem w 4-osobowym pokoju w rezydencji szkolnej z pełnym wyżywieniem i transferem z/na lotniska/o w 2 strony. Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, kieszonkowe.  

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).