Oferta nr 10 Pekin


Opis Kursu
Więcej informacji

KURSY JĘZYKA CHIŃSKIEGO W PEKINIE DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 15-21 LAT.

Organizacja oferuje kursy dla początkujących i zaawansowanych. Obozy językowe są specjalnie przygotowywane dla młodzieży, tak by łączyły efektywną naukę z ciekawymi atrakcjami turystycznymi oraz rekreacyjnymi.

Szkoła w Pekinie jest zlokalizowana przy imponującym Zakazanym Mieście, gdzie znajdują się stuletnie drzewa i piękne ogrody. Szkoła mieści się w czerwonym budynku Wen Hua Gong.

Kurs:

Standardowy kurs języka chińskiego składa się 20 lekcji tygodniowo (15 godzin) od poniedziałku do piątku. Lekcje koncentrują się wokół słownictwa, gramatyki oraz pisania. Zajęcia odbywają się w 15-osobowych grupach; szkoła zapewnia materiały do nauki.

Zakwaterowanie:

W rezydencji szkolnej w pokoju 3 lub 4-osobowym, znajdującej się w pieszym dystansie od szkoły (wszystkie pokoje posiadają łazienkę). W budynku mieści się także restauracja, pralnia, salon z TV oraz kącik internetowy. Śniadanie i wieczorny posiłek podawane są w rezydencji + pakowany lunch.

Zajęcia dodatkowe:

Sporty, zwiedzanie, wieczorne quizy, międzynarodowe studenckie przyjęcia itp. 2-tygodniowy pobyt zawiera 2 pół-dniowe wycieczki i 1 całodniową. 3-tygodniowy pobyt 3 pół-dniowe wycieczki i 2 całodniowe.

Cena:

Cena od 5 556 PLN za standardowy 2-tygodniowy kurs w wymiarze 20 lekcji tygodniowo z zakwaterowaniem w 4-osobowym pokoju w rezydencji szkolnej z pełnym wyżywieniem i transferem z/na lotniska/o w 2 strony.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, kieszonkowe.

 

Zapytaj o szczegóły