Oferta nr 10 St. Julians

Oferta nr 10 St. Julians


Opis Kursu
Więcej informacji

Lokalizacja:

  • St. Julian’s - najprawdopodobniej najpiękniej zlokalizowana szkoła na Malcie, o unikalnej architekturze - kamienny budynek z klasycznymi elementami architektury greckiej i romańskimi arkadami położony w spokojnej części zatoki St. Julian’s, w pobliżu centrum rozrywkowego wyspy - Pacewille. Na miejscu - rezydencje szkolne, odkryty basen, boisko do siatkówki plażowej. Wszystko to wraz z świecącym przez prawie cały rok słońcem sprawia, że jest to idealne miejsce do nauki połączonej z relaksem.

Kursy:

Dla osób dorosłych od lat 16-tu, w grupach maks. 10-osobowych

  • Standard Course - 20 lekcji tygodniowo,
  • Intensive Course - 30 lekcji tygodniowo,
  • Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge - 20 lub 30 lekcji tygodniowo,
  • Business English - 20 lekcji Standard + 10 lekcji Business English,
  • Lekcje nurkowania / Open Water Diving,
  • Lekcje indywidualne.

Zakwaterowanie:

W apartamentach, studio, u rodzin goszczących, na życzenie - hotel.

Wyżywienie:

U rodzin goszczących - śniadania i obiadokolacje, w apartamentach i studio - we własnym zakresie.

Cena od 4 640 PLN za kurs ogólny na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie (poza sezonem).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).