Oferta nr 105 Shropshire

Oferta nr 105 Shropshire


Opis Kursu
Więcej informacji

ANGIELSKA PRZYGODA W LECIE! PROFESJONALNA ORGANIZACJA KURSÓW POD HASŁEM „STUDY – PRACTISE – LEARN ENGLISH”. TOPOWA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W WIELKIEJ BRYTANII DOSTĘPNA TYLKO W AGENCJI LANGUAGE ABROAD

 

Opis:

Niezwykłe połączenie nauki języka angielskiego, zajęć sportowych oraz zwiedzania Anglii. Jedna z bardziej prestiżowych szkół w Wielkiej Brytanii zaprasza młodzież na letni kurs języka angielskiego w mieście Wellington w hrabstwie Shropshire. Ekskluzywny kurs w Wellington, to nie tylko intensywna nauka na najwyższym poziomie, ale również doskonała okazja by wzmocnić swą sprawność komunikacyjną w codziennych sytuacjach. Szkoła oferuje ponadto szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych, wybór spośród wielu rodzajów aktywności sportowej, a także sposobność zwiedzenia słynnych angielskich miast.

Ośrodek mieści się na kampusie angielskiej boarding school, która oferuje bardzo dobrą infrastrukturę sportową:

 • korty do squasha
 • 2 hale sportowe: badminton, piłka nożna, siatkówka, krykiet
 • 25-metrowy basen
 • w pełni wyposażona sala do fitness
 • zewnętrzne boiska: tenis, siatkówka, piłka nożna, rugby, krykiet

Szkoła oferuje szeroką gamę sportów rekreacyjnych: tenis, badminton, siatkówkę, koszykówkę, taniec, tenis stołowy, piłkę nożną, pływanie, rugby, krykiet, szermierka bądź squash. Inne z propozycji spędzania wolnego czasu to wieczory filmowe, gry zespołowe, zajęcia plastyczne i muzyczne.

Warsztaty językowe
Wyjazd na kurs do Wellington pozwala na uczestniczenie w codziennych warsztatach językowych pomocnych w rozwijaniu kulturowej i lingwistycznej świadomości uczestników. W każdym tygodniu uczniowie doskonalą swą znajomość języka poprzez pracę zespołową. Młodzi ludzie mogą wykazać się swą inwencją i wyobraźnią, a wyniki swoich działań zaprezentować raz w tygodniu na scenie w sali teatralnej.

 • Dodatkowe opcje na kursie: Akademia jazdy konnej lub tenisa (4 godziny zajęć tygodniowo popołudniami z profesjonalnymi instruktorami).

Lokalizacja:

Wellington w Shropshire

Wiek uczestników:

Młodzież w wieku od 9 do 16 lat

Cena kursu zawiera:

 • 21 godzin zegarowych nauki języka angielskiego tygodniowo w grupach maks. 10-osobowych (grupy są podzielone według poziomu znajomości języka – nauka możliwa na wszystkich poziomach od Elementary po Advanced)
 • 6 godzin warsztatów przygotowujących do wystąpień tygodniowo
 • 15 godzin zajęć pozalekcyjnych i sportowych pod nadzorem tygodniowo
 • 2 popołudniowe wycieczki (np. Shrewsbury, Chester, Birmingham) i 2 całodniowe w weekendy (np. Londyn, Cambridge, Liverpool, Stratford-upon-Avon i Wybrzeże Welsh) w ciągu 2 tygodni
 • końcowy raport oceniający postępy w nauce i certyfikat uczestnictwa w kursie
 • materiały do nauki
 • zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch, kolacja)

Turnusy 2-tygodniowe lub dłuższe trwają od 14.07.2019 do 03.08 2019. Przyjazd na kurs w niedzielę, wyjazd w sobotę po zakończonym kursie.

Zakwaterowanie:

Dziewczęta i chłopcy mieszkają osobno w rezydencjach szkolnych.
1, 2 i 4-osobowe pokoje (dostępnych jest kilka 1-osobowych pokoi z prywatnymi łazienkami).
3 posiłki dziennie: śniadanie lunch, kolacja + wieczorna przekąska.
Opieka: zazwyczaj 1 osoba z personelu przypisana jest 8 (Juniors) lub 12 (Seniors) uczniom.

Cena za 2 tygodnie – 3 300 GBP (cena zawiera transfer z/na lotniska/o Heathrow).
Cena za 3 tygodnie – 4 785 GBP (cena zawiera transfer z/na lotniska/o Heathrow).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

Dodatkowe opcje na kursie: akademia tenisa, akademia jazdy konnej, lekcje indywidualne, transfer z/na lotniska/o Birmingham.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).