Oferta nr 105 Shropshire

Oferta nr 105 Shropshire


Opis Kursu
Więcej informacji

ANGIELSKA PRZYGODA W LECIE! PROFESJONALNA ORGANIZACJA KURSÓW POD HASŁEM „STUDY – PRACTISE – LEARN ENGLISH”. TOPOWA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W WIELKIEJ BRYTANII DOSTĘPNA TYLKO W AGENCJI LANGUAGE ABROAD

 

Opis:

Niezwykłe połączenie nauki języka angielskiego, zajęć sportowych oraz zwiedzania Anglii. Jedna z bardziej prestiżowych szkół w Wielkiej Brytanii zaprasza młodzież na letni kurs języka angielskiego w mieście Wellington w hrabstwie Shropshire. Ekskluzywny kurs w Wwellington, to nie tylko intensywna nauka na najwyższym poziomie, ale również doskonała okazja by wzmocnić swą sprawność komunikacyjną w codziennych sytuacjach. Szkoła oferuje ponadto szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych, wybór spośród wielu rodzajów aktywności sportowej, a także sposobność zwiedzenia słynnych angielskich miast.

Ośrodek mieści się na kampusie angielskiej boarding school, która oferuje bardzo dobrą infrastrukturę sportową:

 • korty do squasha
 • 2 hale sportowe: badminton, piłka nożna, siatkówka, krykiet
 • 25-metrowy basen
 • w pełni wyposażona sala do fitness
 • zewnętrzne boiska: tenis, siatkówka, piłka nożna, rugby, krykiet

Szkoła oferuje szeroką gamę sportów rekreacyjnych: tenis, badminton, siatkówkę, koszykówkę, taniec, tenis stołowy, piłkę nożną, pływanie, rugby, krykiet, szermierka bądź squash. Inne z propozycji spędzania wolnego czasu to wieczory filmowe, gry zespołowe, zajęcia plastyczne i muzyczne.

Warsztaty językowe
Wyjazd na kurs do Wellington pozwala na uczestniczenie w codziennych warsztatach językowych pomocnych w rozwijaniu kulturowej i lingwistycznej świadomości uczestników. W każdym tygodniu uczniowie doskonalą swą znajomość języka poprzez pracę zespołową. Młodzi ludzie mogą wykazać się swą inwencją i wyobraźnią, a wyniki swoich działań zaprezentować raz w tygodniu na scenie w sali teatralnej.

 • Dodatkowe opcje na kursie: Akademia jazdy konnej lub tenisa (4 godziny zajęć tygodniowo popołudniami z profesjonalnymi instruktorami).

Lokalizacja:

Wellington w Shropshire

Wiek uczestników:

Młodzież w wieku od 9 do 17 lat

Cena kursu zawiera:

 • 23 godziny zegarowe nauki języka angielskiego tygodniowo w grupach maks. 10-osobowych (grupy są podzielone według poziomu znajomości języka – nauka możliwa na wszystkich poziomach od Elementary po Advanced)
 • 6 godzin warsztatów przygotowujących do wystąpień tygodniowo
 • 15 godzin zajęć pozalekcyjnych i sportowych pod nadzorem tygodniowo
 • 2 popołudniowe wycieczki (np. Shrewsbury, Chester, Birmingham) i 2 całodniowe w weekendy (np. Londyn, Cambridge, Liverpool, Stratford-upon-Avon i Wybrzeże Welsh) w ciągu 2 tygodni
 • końcowy raport oceniający postępy w nauce i certyfikat uczestnictwa w kursie
 • materiały do nauki
 • zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch, kolacja)

Turnusy 2-tygodniowe lub dłuższe trwają od 08.07 do 04.08 2018. Przyjazd na kurs w niedzielę, wyjazd w sobotę po zakończonym kursie.

Zakwaterowanie:

Dziewczęta i chłopcy mieszkają osobno w rezydencjach szkolnych.
1, 2 i 4-osobowe pokoje (dostępnych jest kilka 1-osobowych pokoi z prywatnymi łazienkami).
3 posiłki dziennie: śniadanie lunch, kolacja + wieczorna przekąska.
Opieka: zazwyczaj 1 osoba z personelu przypisana jest 8 (Juniors) lub 12 (Seniors) uczniom.

Cena za 2 tygodnie – 3 260 GBP (cena zawiera transfer z/na lotniska/o Heathrow).
Cena za 3 tygodnie – 4 735 GBP (cena zawiera transfer z/na lotniska/o Heathrow).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

Dodatkowe opcje na kursie: akademia tenisa, akademia jazdy konnej, lekcje indywidualne, transfer z/na lotniska/o Birmingham.

Zapytaj o szczegóły