Oferta nr 108 Worcester


Opis Kursu
Więcej informacji

Oferta kursu języka angielskiego, na bardzo wysokim poziomie w prestiżowej szkole w Worcester, pięknym historycznym mieście, leżącym nad rzeką Severn. Szkoła została założona w 1988 roku przez małżeństwo Sue i Ricka , które prowadzi swój biznes żelazną ręką. Ośrodek umiejscowiony w pięknym XVIII-wiecznym budynku, przy głównej ulicy miasteczka Worcester.
Szkoła zajmuje 3 główne, wyremontowane budynki, a wszystkie sale są nowocześnie urządzone i wyposażone w sprzęt niezbędny do efektywnej nauki języka.

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie różnego typu, takie jak rodziny goszczące o podwyższonym standardzie, apartamenty należące do szkoły czy hostele. Zarówno kurs, jak również zakwaterowanie z pewnością usatysfakcjonują każdego zainteresowanego.

Kursy:

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych kursantów, biznesmenów oraz osób z kadry zarządzającej, którzy chcą jak najlepiej i najskuteczniej podszkolić umiejętności językowe w krótkim czasie. Kursy są organizowane w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach.

  • General English – czyli 15, 22.5 lub 30 godzin tygodniowo
  • General English Combination – 15 lub 22.5 godzin zajęć w grupie oraz 15  lub 7.5 godzin lekcji indywidualnych tygodniowo
  • General& Business English Group – to 15 godzin lekcji tygodniowo + 15 godzin z tematyki typowo biznesowej w grupie maks. 4-osobowej (razem 30 godzin lekcji tygodniowo)
  • Business English Combination – to 15 godzin z tematyki typowo biznesowej w grupie maks. 4-osobowej + 15 godzin lekcji indywidualnych z wybranej tematyki (razem 30 godzin lekcji tygodniowo)

W czasie lekcji indywidualnych można skoncentrować się na swoich potrzebach oraz celach. Pod koniec tygodnia nauczyciele oraz uczniowie idą na lunch do restauracji.

Cena za pobyt na okres 1-tygodnia zaczyna się od 635 GBP (z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej i pół-wyżywieniem: codziennie śniadanie i obiadokolacja).

Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty to opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).