Oferta nr 108 Worcester


Opis Kursu
Więcej informacji

Oferta kursu języka angielskiego, na bardzo wysokim poziomie w prestiżowej szkole w Worcester, pięknym historycznym mieście, leżącym nad rzeką Severn. Szkoła została założona w 1988 roku przez małżeństwo Sue i Ricka , które prowadzi swój biznes żelazną ręką. Ośrodek umiejscowiony w pięknym XVIII-wiecznym budynku, przy głównej ulicy miasteczka Worcester.
Szkoła zajmuje 3 główne, wyremontowane budynki, a wszystkie sale są nowocześnie urządzone i wyposażone w sprzęt niezbędny do efektywnej nauki języka.

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie różnego typu, takie jak rodziny goszczące o podwyższonym standardzie, apartamenty należące do szkoły czy hostele. Zarówno kurs, jak również zakwaterowanie z pewnością usatysfakcjonują każdego zainteresowanego.

Kursy:

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych kursantów, biznesmenów oraz osób z kadry zarządzającej, którzy chcą jak najlepiej i najskuteczniej podszkolić umiejętności językowe w krótkim czasie. Kursy są organizowane w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach.

  • General English – czyli 15, 22.5 lub 30 godzin tygodniowo
  • General English Combination – 15 lub 22.5 godzin zajęć w grupie oraz 15  lub 7.5 godzin lekcji indywidualnych tygodniowo
  • General& Business English Group – to 15 godzin lekcji tygodniowo + 15 godzin z tematyki typowo biznesowej w grupie maks. 4-osobowej (razem 30 godzin lekcji tygodniowo)
  • Business English Combination – to 15 godzin z tematyki typowo biznesowej w grupie maks. 4-osobowej + 15 godzin lekcji indywidualnych z wybranej tematyki (razem 30 godzin lekcji tygodniowo)

W czasie lekcji indywidualnych można skoncentrować się na swoich potrzebach oraz celach. Pod koniec tygodnia nauczyciele oraz uczniowie idą na lunch do restauracji.

Cena za pobyt na okres 1-tygodnia zaczyna się od 628 GBP (z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej i pół-wyżywieniem: codziennie śniadanie i obiadokolacja).

Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty to opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 50 PLN na tydzień pobytu.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.

 

Zapytaj o szczegóły