Oferta nr 108 Worcester

Oferta nr 108 Worcester


Opis Kursu
Więcej informacji

WAKACJE JĘZYKOWE DLA RODZICA Z DZIECKIEM W WORCESTER (WIELKA BRYTANIA)

 

Możliwość wspólnych wakacji językowych dla rodziców i dzieci. Osobne kursy językowe są prowadzone w dwóch szkołach tej samej organizacji. Letnia szkoła, gdzie organizowane są kursy dla nastolatków, mieści się 500 metrów od ośrodka dla dorosłych kursantów.

Kurs dla nastolatków:

Tygodniowo w szkole będzie przebywać ok. 80 uczniów różnej narodowości. Szkoła stawia na integrację młodzieży i skuteczną komunikację, dlatego nie akceptują większych grup uczniów. Kurs składa się z 18 godzin tygodniowo w grupie maks. 12-osobowej (lekcje i różne zajęcia związane z nauką języka).

Zajęcia pozalekcyjne:

1 całodniowa i 2 popołudniowe wycieczki tygodniowo (np. Londyn, Manchester, Oxford, Drayton Manor Theme Park), kręgle, jazda na łyżwach, lekcje gotowania, park trampolin, zumba.

Wiek uczestników:

13-17 lat

Lokalizacja:

Szkoła położona jest w centralnej Anglii, w mieście Worcester.

Daty kursu:

08.07.2018 – 05.08.2018 (kursy 1,2,3 lub 4-tygodniowe)

Kurs dla rodzica:

Składa się 15 godzin lekcji tygodniowo.

Zakwaterowanie:

Rodzic z dzieckiem może zamieszkać razem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem (ograniczona liczba miejsc – sugerowana wcześniejsza rezerwacja).

Ceny:

Cena od 2 682 GBP za 2-tygodniowy kurs dla rodzica i dziecka z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej oraz z pół-wyżywieniem (2 posiłki) od poniedziałku do piątku oraz pełnym wyżywieniem w weekendy (3 posiłki: śniadanie, lunch, kolacja).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).