Oferta nr 108 Worcester

Oferta nr 108 Worcester


Opis Kursu
Więcej informacji

WAKACJE JĘZYKOWE DLA RODZICA Z DZIECKIEM W WORCESTER (WIELKA BRYTANIA)

 

Możliwość wspólnych wakacji językowych dla rodziców i dzieci. Osobne kursy językowe są prowadzone w dwóch szkołach tej samej organizacji. Letnia szkoła, gdzie organizowane są kursy dla nastolatków, mieści się 500 metrów od ośrodka dla dorosłych kursantów.

Kurs dla nastolatków:

Tygodniowo w szkole będzie przebywać ok. 80 uczniów różnej narodowości. Szkoła stawia na integrację młodzieży i skuteczną komunikację, dlatego nie akceptują większych grup uczniów. Kurs składa się z 18 godzin tygodniowo w grupie maks. 12-osobowej (lekcje i różne zajęcia związane z nauką języka).

Zajęcia pozalekcyjne:

1 całodniowa i 2 popołudniowe wycieczki tygodniowo (np. Londyn, Manchester, Oxford, Drayton Manor Theme Park), kręgle, jazda na łyżwach, lekcje gotowania, park trampolin, zumba.

Wiek uczestników:

13-17 lat

Lokalizacja:

Szkoła położona jest w centralnej Anglii, w mieście Worcester.

Daty kursu:

08.07.2018 – 05.08.2018 (kursy 1,2,3 lub 4-tygodniowe)

Kurs dla rodzica:

Składa się 15 godzin lekcji tygodniowo.

Zakwaterowanie:

Rodzic z dzieckiem może zamieszkać razem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem (ograniczona liczba miejsc – sugerowana wcześniejsza rezerwacja).

Ceny:

Cena od 2 682 GBP za 2-tygodniowy kurs dla rodzica i dziecka z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej oraz z pół-wyżywieniem (2 posiłki) od poniedziałku do piątku oraz pełnym wyżywieniem w weekendy (3 posiłki: śniadanie, lunch, kolacja).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły