Oferta nr 109 Badminton, Oxford, Sherbourne Priors, Folkestone i inne

Oferta nr 109 Badminton, Oxford, Sherbourne Priors, Folkestone i inne


Opis Kursu
Więcej informacji

SZKOŁY NALEŻĄCE DO JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH ŚWIATOWYCH ORGANIZACJI, ZAŁOŻONEJ W 1973 ROKU

Lokalizacja:

  • Badminton, Dawlish, Newbury, Oxford, Swindon, Telford, Folkestone, Sherbourne Priors, York.
    Ośrodki są pięknie wykończone i wyposażone w nowoczesny sprzęt potrzebny młodym uczniom podczas kursu. Część ośrodków posiada własne rezydencje oraz teren rekreacyjno-sportowy.

 

Kursy:

Wiek uczestników - w zależności od ośrodka od 7 do 17 lat. Organizacja oferuje swoim studentom szeroką gamę kursów do wyboru, w zależności od szkoły kursy mają różną specyfikę.

  • Oxford Programme - 30 godzin tygodniowo w grupach maks. 8-osobowych dla uczniów w wieku 14-17 lat, którzy mają zaawansowany poziom znajomości języka (B2 Upper-Intermediate/C1 Advanced). Analiza bieżących wydarzeń na świecie na podstawie tekstów, debaty i prezentacje w profesjonalnym kontekście.
  • Summer School Programme - w wersji normalnej lub rozszerzonej; 27 godzin tygodniowo w grupach maks. 8-osobowych. Zajęcia poranne pomagają rozwinąć umiejętności w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Warsztaty popołudniowe mają na celu doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Popołudniowe i wieczorne zajęcia rekreacyjno-sportowe pozwalają na korzystanie i utrwalanie już zdobytych umiejętności. Lokalizacja: Badminton, Folkestone, Swindon Dawlish, Telford, Newbury, Sherbourne Priors.

Dostępny jest także kurs:

    • Cambridge Exam Preparation Program - 22,5 godzin tygodniowo w grupach maks. 8-osobowych. Program ten koncentruje się na poprawie umiejętności związanych z przygotowaniem do egzaminów takich jak Cambridge FCE czy CAE. Ukończenie tego rodzaju kursu gwarantuje uzyskanie lepszych wyników na egzaminie (Newbury, Badminton, Swindon).

 

Cena od 2 210 GBP za pobyt 2-tygodniowy. Uwaga! Przy kursach powyżej 2 tygodni ceny się zmniejszają.

Podana cena dotyczy kursu Summer School z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem.

Daty:

Kursy rozpoczynają się od 03.06.2018 i trwają do 01.09.2018. Daty rozpoczęcia i zakończenia kursu w zależności od ośrodka.
Ośrodki w Newbury jest szkołą całoroczną, długość pobytu do wyboru.

Zakwaterowanie:

W zależności od ośrodka oferowany jest różny rodzaj zakwaterowania. U rodzin goszczących, w rezydencji czy w College'u.

W cenie zawarte jest:

zakwaterowanie uzależnione od ośrodka, pełne wyżywienie, wybrany kurs, dostęp do wysoce wyposażonej biblioteki i centrum multimedialnego, program rekreacyjno-sportowy, dostęp do internetu, test kwalifikacyjny, materiały do nauki, wycieczki (ilość uzależniona od długości pobytu), transfer z i na wybrane lotniska/o w wyznaczonych dniach i godzinach, certyfikat po zakończeniu kursu.

 

Zapytaj o szczegóły