Oferta nr 109 Boston

Oferta nr 109 Boston


Opis Kursu
Więcej informacji

INTENSYWNE KURSY CAŁOROCZNE DLA MŁODZIEŻY W BOSTONIE

Lokalizacja:

  • USA, Boston - Szkoła należąca do światowej organizacji założonej w 1973 roku. Nowoczesna szkoła z 17 salami lekcyjnymi, salą wykładową, pracownią komputerową, hallem, położona jest w centrum miasta w pięknej Back Bay. Zapewnione przyjazne i bezpieczne otoczenie dla młodych kursantów. Zakwaterowanie u rodzin goszczących z pełnym wyżywieniem.

Kursy:

Wiek uczestników - od 14 do 17 lat

  • American English - Zajęcia poranne pomagają rozwinąć dokładność w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu, a także dotyczą amerykańskiej kultury i cywilizacji. Po południu są projekty zespołowe, prezentacje, warsztaty i wycieczki (np. muzea, historyczne miejsca). Uczniowie mają także możliwość przygotowania się go egzaminów: TOEIC, FCE, BULATS,
    GMAT, SAT, ACT, TOEFL, IELTS. W cenie kursu są zajęcia rekreacyjno-sportowe.
    Cena od 4 240 USD za kurs 2-tygodniowy.

Podana cena dotyczy kursu na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem oraz programem rekreacyjno-sportowym.

Daty:

07.06.2020 - 29.08.2020

W cenie zawarte jest:

zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie, kurs językowy, program rekreacyjno-sportowy, test kwalifikacyjny, materiały do nauki, wycieczki (całodniowa wycieczka w sobotę), transfer z/na lotniska/o w wyznaczonych dniach i godzinach, certyfikat uczestnictwa w kursie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).