Oferta nr 109 Boston

Oferta nr 109 Boston


Opis Kursu
Więcej informacji

INTENSYWNE KURSY CAŁOROCZNE DLA MŁODZIEŻY W BOSTONIE

Lokalizacja:

  • USA, Boston - Szkoła należąca do światowej organizacji założonej w 1973 roku. Nowoczesna szkoła z 17 salami lekcyjnymi, salą wykładową, pracownią komputerową, hallem, położona jest w centrum miasta w pięknej Back Bay. Zapewnione przyjazne i bezpieczne otoczenie dla młodych kursantów. Zakwaterowanie u rodzin goszczących z pełnym wyżywieniem.

Kursy:

Wiek uczestników - od 14 do 17 lat

  • American English - Zajęcia poranne pomagają rozwinąć dokładność w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu, a także dotyczą amerykańskiej kultury i cywilizacji (nauka przedmiotów: History, Geography, Politics, Business i Media). Po południu są projekty zespołowe, prezentacje, warsztaty i wycieczki (np. muzea, historyczne miejsca). Uczniowie mają także możliwość przygotowania się go egzaminu TOEFL lub IELTS. W cenie kursu są zajęcia rekreacyjno-sportowe.
    Cena od 4 000 USD za kurs 2-tygodniowy.

Podana cena dotyczy kursu na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem oraz programem rekreacyjno-sportowym.

Daty:

Kursy odbywają się przez cały rok od poniedziałku do piątku. Przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę.

W cenie zawarte jest:

zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie, kurs językowy, program rekreacyjno-sportowy, test kwalifikacyjny, materiały do nauki, wycieczki (całodniowa wycieczka w sobotę), transfer z/na lotniska/o w wyznaczonych dniach i godzinach, certyfikat uczestnictwa w kursie.

 

Zapytaj o szczegóły