Oferta nr 109 Heidelberg

Oferta nr 109 Heidelberg


Opis Kursu
Więcej informacji

ODKRYJ BOGATĄ HISTORIĘ I ZAKĄTKI NAJSTARSZEGO MIASTA W NIEMCZECH - HEIDELBERGU

Lokalizacja:

  • Heidelberg, Niemcy - szkoła należąca do największej światowej organizacji, założonej w 1973 roku. Ośrodek znajduje się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miast w Niemczech, które jest położone nad rzeką Neckar. Budynek szkoły został wybdowany w 1386 roku, a następnie w późniejszych latach zrekonstruowany w pięknym barokowym stylu. Ośrodek znajduje się na najwyższym piętrze nowoczesnego budynku, z pięknym tarasem na dachu z którego uczniowie mogą korzystać podczas przerw między zajęciami.

Kursy:

Wiek uczestników - od 13 do 17 lat

  • Kurs Intensywny lub Przygotowanie do egzaminu - 27 godzin lekcji tygodniowo w grupach maks. 8-osobowych. Zajęcia poranne pomagają rozwinąć umiejętności w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Lekcje popołudniowe: polityka, historia, geografia. Wieczorne zajęcia rekreacyjne pozwalają na korzystanie i utrwalanie już zdobytych umiejętności. Cena od 3 051 EUR za pobyt 2-tygodniowy.

Podana cena dotyczy kursu na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem, zajęciami rekreacyjnymi i transferem z/na lotniska/o w wyznaczonych dniach i godzinach.

Daty:

Kursy całoroczne.

W cenie zawarte jest:

zakwaterowanie, pełne wyżywienie, intensywny kurs językowy, dostęp do wysoce wyposażonej biblioteki i centrum multimedialnego, program rekreacyjno-sportowy, dostęp do internetu, test kwalifikacyjny, materiały do nauki, wycieczki (ilość uzależniona od długości pobytu), transfer z i na wybrane lotniska/o, certyfikat po zakończeniu kursu.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).