Oferta nr 109 Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji
Szkoła należąca do światowej organizacji, która specjalizuje się w kursach dla kadry zarządzającej, bądź bardzo ambitnych i zaawansowanych językowo kursantów. Program kursu jest przygotowywany pod uczestnika, po uprzednich konsultacjach, zgodnie z potrzebami kursanta, czyli tzw."tailor-made". Organizacja została założona w 1973 roku. Przez wiele lat do instytucji przyłączyły się szkoły z całego świata, między innymi z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z najlepszych uczelni, co wpływa na bardzo wysoki poziom nauczania. Szkoła zlokalizowana jest w doskonałym miejscu, tuż przy modnej ulicy Oxford Street w Fritzovia, niedaleko Soho, siedziby BBC, a także British Museum. Nowoczesne, jasne i lekkie w wyglądzie centrum szkoleniowe (w stylu boutique) obejmuje 4 piętra - wykonane są ze szkła i drewna. Szkoła zaprojektowana jest z wielu stref przeznaczonych do nauki grupowej, jak i samodzielnej. W ośrodku znajduje się także kawiarnia w stylu penthouse oraz obszary "social" na dachu budynku, gdzie uczniowie i nauczyciele mogą odpoczywać między zajęciami. Zachęcające wejście i foyer prowadzą krętymi schodami w dół budynku, gdzie można znaleźć aulę, pomieszczenie komputerowe i salę przeznaczoną do debat. Przeszklone sale lekcyjne oraz komfortowe obszary z udogodnieniami do wideo-konferencji oraz WiFi stwarzają odpowiednie i stymulujące otoczenie do nauki.

Program:

  • Kursy wyłącznie z lekcjami indywidualnymi w ilości 30, 25, 20 i 15 godzin. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu i rozpoczyna się od 1 792 GBP za tydzień.
  • Kursy w grupach 4-osobowych i 6-osobowych, z możliwością dołączenia lekcji indywidualnych do wyboru 10 lub 15 tygodniowo godzin. Cena uzależniona jest od ilości lekcji indywidualnych i rozpoczyna się od 1 437 GBP za tydzień.
  Podane ceny dotyczą tygodniowego pobytu wraz z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami dziennie, dostępem do internetu i szkolnych multimediów, testem kwalifikacyjnym, materiałami do nauki oraz certyfikatem uczestnictwa w kursie. Na życzenie klienta dostępne są również inne opcje zakwaterowania. Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe koszta: bilet lotniczy, opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu.  

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).