Oferta nr 109 Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji

Szkoła należąca do światowej organizacji, która specjalizuje się w kursach dla kadry zarządzającej, bądź bardzo ambitnych i zaawansowanych językowo kursantów. Program kursu jest przygotowywany pod uczestnika, po uprzednich konsultacjach, zgodnie z potrzebami kursanta, czyli tzw."tailor-made". Organizacja została założona w 1973 roku. Przez wiele lat do instytucji przyłączyły się szkoły z całego świata, między innymi z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z najlepszych uczelni, co wpływa na bardzo wysoki poziom nauczania.

Szkoła zlokalizowana jest w doskonałym miejscu, tuż przy modnej ulicy Oxford Street w Fritzovia, niedaleko Soho, siedziby BBC, a także British Museum. Nowoczesne, jasne i lekkie w wyglądzie centrum szkoleniowe (w stylu boutique) obejmuje 4 piętra - wykonane są ze szkła i drewna. Szkoła zaprojektowana jest z wielu stref przeznaczonych do nauki grupowej, jak i samodzielnej. W ośrodku znajduje się także kawiarnia w stylu penthouse oraz obszary "social" na dachu budynku, gdzie uczniowie i nauczyciele mogą odpoczywać między zajęciami. Zachęcające wejście i foyer prowadzą krętymi schodami w dół budynku, gdzie można znaleźć aulę, pomieszczenie komputerowe i salę przeznaczoną do debat. Przeszklone sale lekcyjne oraz komfortowe obszary z udogodnieniami do wideo-konferencji oraz WiFi stwarzają odpowiednie i stymulujące otoczenie do nauki.

Program:

  • Kursy wyłącznie z lekcjami indywidualnymi w ilości 30, 25, 20 i 15 godzin. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu i rozpoczyna się od 1 725 GBP za tydzień.
  • Kursy w grupach 4-osobowych i 12-osobowych, z możliwością dołączenia lekcji indywidualnych do wyboru od 5, 7.5, 10 do 15 tygodniowo godzin. Cena uzależniona jest od ilości lekcji indywidualnych i rozpoczyna się od 1 400 GBP za tydzień.
  • Kursy zintegrowane: lekcje w grupach 4-osobowych i 12-osobowych w wymiarze 12.5 godzin + lekcje indywidualne w wymiarze 18.5 godzin. Cena za tydzień od 2 380 GBP.

 

Podane ceny dotyczą tygodniowego pobytu wraz z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami dziennie, dostępem do internetu i szkolnych multimediów, testem kwalifikacyjnym, materiałami do nauki oraz certyfikatem uczestnictwa w kursie. Na życzenie klienta dostępne są również inne opcje zakwaterowania.

Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe koszta: bilet lotniczy, opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu.

 

Zapytaj o szczegóły