Oferta nr 123 Montgomery

Oferta nr 123 Montgomery


Opis Kursu
Więcej informacji

SZKOŁA MIESZCZĄCA SIĘ NA GRANICY ANGIELSKO-WALIJSKIEJ, NIEDALEKO LUDLOW I SHREWSBURY, OFERUJE KURSY DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W SEKTORZE BIZNESOWYM.

 

Organizacja od ponad 25 lat szkoli osoby z kadry zarządzającej, menedżerów, specjalistów, pracowników naukowych oraz znane osoby ze świata polityki. Kursy mają na celu ogólną poprawę wydajności języka angielskiego. Placówka posiada akredytację British Council.

Lokalizacje:

Otoczona własnym terenem przypominającym park, XVIII-wieczna rezydencja posiada niepowtarzalną atmosferę tradycyjnej, angielskiej posiadłości wiejskiej. Ośrodek usytuowany jest pomiędzy lotniskami Birmingham, Manchester i Liverpool.

Kursy:

  • Program indywidualny “Leader” lub “Premium”
   • 30 lub 40 lekcji indywidualnych tygodniowo (1 lekcja trwa 55 minut)
   • indywidualnie dopasowany plan nauki
   • program rezydencyjny (zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne)

   Starannie zaplanowane moduły pozwalają na rozwinięcie ogólnego i specjalistycznego słownictwa, płynności oraz użycia języka angielskiego w spotkaniach, negocjacjach i prezentacjach.

 

 • Program „Club Combination Course” (zajęcia w mini grupach lub indywidualne)
  • 15 lekcji tygodniowo w mini grupach (maks. 4 uczestników)
  • 10 lekcji indywidualnych tygodniowo
  • 10 zajęć indywidualnych po okiem nauczyciela
  • program rezydencyjny (zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne)

  Wspólna nauka w mini grupach, pozwala na rozwijanie dyskusyjnych i biznesowych umiejętności komunikacyjnych, budowanie pewności siebie poprzez badanie aktualnych problemów oraz odgrywanie ról w trakcie spotkań z klientami. Indywidualne lekcje można poświęcić na rozwijanie języka w zakresie gramatyki, słownictwa, słuchania lub wymowy.

Zakwaterowanie:

W komfortowym pokoju 1-osobowym z prywatną łazienką oraz pełnym wyżywieniem (doskonałe jedzenie i wino). Każdy z kursantów ma do dyspozycji także własny pokój do nauki.

W głównym budynku placówki mieści się obszar przeznaczony do popołudniowego odpoczynku: DVD, mini-bar, bilard, ping-pong, sprzęt grający.

Zajęcia dodatkowe:

Wizyty w lokalnych pubach oraz wycieczki do historycznych miast i wiosek. Szkoła położona jest w pieknym, wiejskim krajobrazie, zaledwie godzinę od morza. Możliwość uprawiania wielu sportów: jazda na quadach i rowerach, jazda konna, golf oraz wybrania się na zakupy do pobliskich miast Shrewsbury i Chester.

Ceny:

Kurs tygodniowy „Leader” lub "Interview Skills" - 2 390 GBP

Kurs tygodniowy „Premium” - 2 870 GBP

Kurs tygodniowy „Club Combination Course” - 1 790 GBP

Kurs "Exam Preparation" - cena w zależności od ilości godzin

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).