Oferta nr 123 Montgomery

Oferta nr 123 Montgomery


Opis Kursu
Więcej informacji

SZKOŁA MIESZCZĄCA SIĘ NA GRANICY ANGIELSKO-WALIJSKIEJ, NIEDALEKO LUDLOW I SHREWSBURY, OFERUJE KURSY DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W SEKTORZE BIZNESOWYM.

 

Organizacja od ponad 25 lat szkoli osoby z kadry zarządzającej, menedżerów, specjalistów, pracowników naukowych oraz znane osoby ze świata polityki. Kursy mają na celu ogólną poprawę wydajności języka angielskiego. Placówka posiada akredytację British Council.

Lokalizacje:

Otoczona własnym terenem przypominającym park, XVIII-wieczna rezydencja posiada niepowtarzalną atmosferę tradycyjnej, angielskiej posiadłości wiejskiej. Ośrodek usytuowany jest pomiędzy lotniskami Birmingham, Manchester i Liverpool.

Kursy:

  • Program indywidualny “Leader” lub “Premium”
   • 30 lub 40 lekcji indywidualnych tygodniowo (1 lekcja trwa 55 minut)
   • indywidualnie dopasowany plan nauki
   • program rezydencyjny (zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne)

   Starannie zaplanowane moduły pozwalają na rozwinięcie ogólnego i specjalistycznego słownictwa, płynności oraz użycia języka angielskiego w spotkaniach, negocjacjach i prezentacjach.

 

 • Program „Club Combination Course” (zajęcia w mini grupach lub indywidualne)
  • 15 lekcji tygodniowo w mini grupach (maks. 4 uczestników)
  • 10 lekcji indywidualnych tygodniowo
  • 10 zajęć indywidualnych po okiem nauczyciela
  • program rezydencyjny (zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne)

  Wspólna nauka w mini grupach, pozwala na rozwijanie dyskusyjnych i biznesowych umiejętności komunikacyjnych, budowanie pewności siebie poprzez badanie aktualnych problemów oraz odgrywanie ról w trakcie spotkań z klientami. Indywidualne lekcje można poświęcić na rozwijanie języka w zakresie gramatyki, słownictwa, słuchania lub wymowy.

Zakwaterowanie:

W komfortowym pokoju 1-osobowym z prywatną łazienką oraz pełnym wyżywieniem (doskonałe jedzenie i wino). Każdy z kursantów ma do dyspozycji także własny pokój do nauki.

W głównym budynku placówki mieści się obszar przeznaczony do popołudniowego odpoczynku: DVD, mini-bar, bilard, ping-pong, sprzęt grający.

Zajęcia dodatkowe:

Wizyty w lokalnych pubach oraz wycieczki do historycznych miast i wiosek. Szkoła położona jest w pieknym, wiejskim krajobrazie, zaledwie godzinę od morza. Możliwość uprawiania wielu sportów: jazda na quadach i rowerach, jazda konna, golf oraz wybrania się na zakupy do pobliskich miast Shrewsbury i Chester.

Ceny:

Kurs tygodniowy „Leader” lub "Interview Skills" - 2 390 GBP

Kurs tygodniowy „Premium” - 2 870 GBP

Kurs tygodniowy „Club Combination Course” - 1 790 GBP

Kurs "Exam Preparation" - cena w zależności od ilości godzin

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły