Oferta nr 129 Fullerton, Kalifornia

Oferta nr 129 Fullerton, Kalifornia


Opis Kursu
Więcej informacji

KURS JĘZYKOWY Z SURFINGIEM U WYBRZEŻA KALIFORNII

Surf Camp

Obóz odbywa się na California State University Fullerton w mieście Fullerton - w hrabstwie Orange County, ok. 25 mil od centrum Los Angeles.

Kurs:

Obóz składa się z 18 lekcji języka angielskiego tygodniowo w grupach ok. 20-osobowych prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli. Lekcje dopasowane są do wieku oraz umiejętności językowych uczniów.

Wiek uczestników:

15+

Lekcje surfingu:

10 lekcji surfingu tygodniowo z wykwalifikowanymi instruktorami. Wypożyczenie deski do surfingu oraz stroju jest wliczone w cenę. Lekcje surfingu odbywają się na Huntington Beach, znanym jako jedno z najlepszych miejsc do surfowania w USA.

Zakwaterowanie:

Uczniowie są zakwaterowani w rezydencjach na terenie kampusu (w każdej rezydencji mieszka dwóch uczniów). Wyżywienie: pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) od poniedziałku do piątku, a w dni wycieczek brunch, a w dni bez wycieczek - brunch i kolacja. Transfer z/na lotniska/o LAX (Los Angeles International Airport).

Zajęcia pozalekcyjne - nadzorowane wycieczki:

- przyjęcie pożegnalne, przyjęcie z DJ-em,
- zwiedzanie: Hollywood, Santa Monica Beach, Laguna Beach, Beverly Hills, Disneyland, Universal Studios, Knott's Berry Farm.

Daty i ceny:

21.06.2020 - 11.07.2020: 4 375 USD + 150 USD opłata rezerwacyjna = 4 525 USD (3 tyg.)
28.06.2020 - 18.07.2020: 4 375 USD + 150 USD opłata rezerwacyjna = 4 525 USD (3 tyg.)
05.07.2020 - 25.07.2020: 4 375 USD + 150 USD opłata rezerwacyjna = 4 525 USD (3 tyg.)
12.07.2020 - 01.08.2020: 4 375 USD + 150 USD opłata rezerwacyjna = 4 525 USD (3 tyg.)

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).