Oferta nr 137 Canterbury

Oferta nr 137 Canterbury


Opis Kursu
Więcej informacji

SPECJALISTYCZNE CENTRUM JĘZYKOWE DLA PROFESJONALISTÓW W CANTERBURY

 

Oferta nr 137 Canterbury

Opis:

W założonym w 1991 roku centrum językowym, przygotowującym programy nauczania dla kadry zarządzającej, menadżerów i biznesmenów, pracuje doświadczona kadra ekspertów, która dopasowuje kurs do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Rodzaje programów treningowych:

 • Business & Professional English 30+: 15 lub 30 godzin tygodniowo w grupie maks. 4-osobowej; wymagany min. poziom - B1.
 • General English 30+: kurs w wymiarze 22, 25 lub 30 godzin tygodniowo w grupie maks. 6-osobowej.

Program General English 30+ jest idealny dla kadry kierowniczej, menedżerów, prawników, polityków oraz innych osób, które są bardzo dobrze ugruntowane zawodowo, ale muszą w znaczny i szybki sposób poprawić swoją znajomość języka angielskiego.

Cena programu zawiera:

 • wybrany trening językowy,
 • materiały do nauki i materiały biurowe,
 • dostęp do internetu oraz e-maila,
 • poranną i wieczorną kawę, herbatę itp.,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • pisemną ocenę postępów po kursie i dalszy kierunek nauki,
 • nagranie finalnej prezentacji uczestnika z oceną trenera.

Zakwaterowanie:

 • Rodziny goszczące (prywatna łazienka, pół-wyżywienie w od poniedziałku do piątku i pełne wyżywienie w trakcie weekendów, Wifi, serwis samochodowy rano i wieczorem + w weekendy)
 • Czterogwiazdkowy Abode Hotel w centrum Canterbury (śniadanie wliczone)

* Możliwość dokupienia lunchu lub programu zajęć dodatkowych.

Ceny:

Cena programu od 2 410 GBP za 2-tygodniowy kurs General English 30+ w wymiarze 22 godzin tygodniowo z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem oraz transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).