Oferta nr 138 Fukuoka


Opis Kursu
Więcej informacji
KURSY JĘZYKA JAPOŃSKIEGO W FUKUOCE, BĘDĄCEJ PORTEM I NAJWIĘKSZYM MIASTEM NA WYSPIE KIUSIU. Oferta nr 138 Fukuoka

Opis:

Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta Fukuoka. W budynku znajduje się 13 dużych sal lekcyjnych i salon dla kursantów do odpoczynku.

Lokalizacja:

Fukuoka (Japonia)

Udogodnienia w szkole:

 • komputery z dostępem do szerokopasmowego internetu i aplikacji biurowych,
 • bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu,
 • przestrzeń do samodzielnej nauki,
 • konsola do gier Wii,
 • DVD/TV i duża biblioteka DVD do swobodnego wypożyczania,
 • przenośny odtwarzacz DVD/CD do samodzielnej nauki,
 • duży ekran/projektor,
 • biblioteka mangi,
 • bezpłatna kawa/herbata/chai.

Kurs:

Standardowy kurs języka japońskiego w grupie maks. 8-osobowej + zajęcia kulturalne.

Wiek uczestników:

17+  

Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie u rodzin goszczących w pokoju 1-osobowym w stylu japońskim lub western. W pokoju jest biurko, krzesło, łóżko/kanapa, klimatyzacja, grzejnik. Kuchnia, salon, łazienka/toaleta są wspólne z rodziną. Większość rodzin ma dostęp do internetu, u niektórych również dostępny jest bezprzewodowy internet. Rodziny są zlokalizowane jak najbliżej szkoły, zazwyczaj ok. godziny podróży środkami komunikacji publicznej (jeśli rodzina goszcząca mieszka w odległości dalszej niż pozostałe, część kosztów podróży na lekcje refunduje szkoła). Zakwaterowanie z pół-wyżywieniem (dwa posiłki dziennie: śniadanie i kolacja). Inne opcje: rezydencja, prywatny apartament, wspólne mieszkanie.

Przykładowe zajęcia pozalekcyjne:

kaligrafia, zwiedzanie miasta, nauka o tradycyjnych strojach, wizyty w świątyniach, lekcje gotowania, ikebana, origami, ceremonia herbaty, tworzenie dzwonków wietrznych, wytwarzanie słodyczy.

Ceny:

Cena od 1 455 EUR za kurs 3-tygodniowy w wymiarze 20 lekcji tygodniowo + zajęcia kulturalne z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z pół-wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja). Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o.  

  Zapytaj o szczegóły
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).