Oferta nr 139 Tokio


Opis Kursu
Więcej informacji

LETNIE KURSY JAPOŃSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W TOKIO.

Opis:

Japońska szkoła językowa oferuje różnego rodzaju kursy językowe dla młodzieży i osób dorosłych. Nauczyciele w trakcie lekcji starają się stosować różne teorie i techniki, tak by zwiększyć efektywność komunikowania czy wzajemnego zrozumienia kulturowego.

Kurs:

Letni kurs językowy Grammar and Conversation Course ma na celu przede wszystkim zwiększenie umiejętności mówienia po japońsku, więc w klasie odbywa się wiele konwersacji z nauczycielem oraz innymi uczniami, a w ostatnim dniu kursu ze specjalnym gościem. Tematy zajęć rozpoczynają się od "przywitań", "zakupów", przechodząc w "własne odczucia" i "doradztwo".
Poziom prowadzonych zajęć: Beginner - Intermediate. Szkoła akceptuje uczniów od 18 roku życia (dostępny jest także kurs dla dzieci i młodzieży w wieku 13-17 lat z poziomem wyłącznie Beginner). Maksymalna ilość osób w klasie: 12 osób.

Lekcja prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 11.50. Tygodniowo jest to 15 lekcji (dziennie 3). 1 lekcja trwa 50 minut.

Daty kursu:

06.07.2020 – 28.08.2020 (kursy 3 lub 6-tygodniowe)

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących z pół-wyżywieniem. Rodziny typu "big homestay" (jednocześnie w domu może przebywać 3 uczniów z tej szkoły - prywatny pokój zapewniony) są zlokalizowane w odległości od 40 do 80 minut. Uczniowie do szkoły dojeżdżają pociągami i autobusem. Koszt tygodniowego zakwaterowania u rodziny goszczącej zależy od położenia.

Zajęcia dodatkowe:

Lipcowy pakiet: cena - 37,000 JPY – 314 EUR (Shodo tradycyjna japońska kaligrafia, warsztaty sushi, zwiedzanie Nikko, ceremonia herbaty, Kyaraben, Uchiwa i warsztaty origami oraz inne)
Sierpień: dostępne pojedyncze atrakcje lub cały pakiet.

Ceny:

Cena od 253 000 JPY (ok. 2 148 EUR) za kurs 3-tygodniowy w lipcu z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z pół-wyżywieniem (rodzina goszcząca zlokalizowana jest w odległości do 45-60 minut drogi komunikacją).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o, pakiet zajęć dodatkowych.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).