Oferta nr 139 Tokio


Opis Kursu
Więcej informacji

LETNIE KURSY JAPOŃSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W TOKIO.

Opis:

Japońska szkoła językowa oferuje różnego rodzaju kursy językowe dla młodzieży i osób dorosłych. Nauczyciele w trakcie lekcji starają się stosować różne teorie i techniki, tak by zwiększyć efektywność komunikowania czy wzajemnego zrozumienia kulturowego.

Kurs:

Letni kurs językowy Grammar and Conversation Course ma na celu przede wszystkim zwiększenie umiejętności mówienia po japońsku, więc w klasie odbywa się wiele konwersacji z nauczycielem oraz innymi uczniami, a w ostatnim dniu kursu ze specjalnym gościem. Tematy zajęć rozpoczynają się od "przywitań", "zakupów", przechodząc w "własne odczucia" i "doradztwo".
Poziom prowadzonych zajęć: Beginner - Intermediate. Szkoła akceptuje uczniów od 18 roku życia (dostępny jest także kurs dla dzieci i młodzieży w wieku 13-17 lat z poziomem wyłącznie Beginner). Maksymalna ilość osób w klasie: 12 osób.

Lekcja prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 11.50. Tygodniowo jest to 15 lekcji (dziennie 3). 1 lekcja trwa 50 minut.

Daty kursu:

09.07.2018 – 24.08.2018 (kursy 3 lub 6-tygodniowe)

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących z pół-wyżywieniem. Rodziny typu "big homestay" (jednocześnie w domu może przebywać 3 uczniów z tej szkoły - prywatny pokój zapewniony) są zlokalizowane w odległości od 40 do 80 minut. Uczniowie do szkoły dojeżdżają pociągami i autobusem. Koszt tygodniowego zakwaterowania u rodziny goszczącej zależy od położenia.

Zajęcia dodatkowe:

Lipcowy pakiet: cena - 48,000 JPY – 356 EUR (Shodo tradycyjna japońska kaligrafia, zwiedzanie Kamakura, warsztaty sushi, ceremonia herbaty, Kyaraben, Uchiwa i warsztaty origami oraz inne)
Sierpień: dostępne pojedyncze atrakcje lub cały pakiet.

Ceny:

Cena od 281 000 JPY (ok. 2 082 EUR) za kurs 3-tygodniowy w lipcu z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z pół-wyżywieniem (rodzina goszcząca zlokalizowana jest w odległości do 45-60 minut drogi komunikacją).

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o, pakiet zajęć dodatkowych.

 

Zapytaj o szczegóły