Oferta nr 143 Bournemouth

Oferta nr 143 Bournemouth


Opis Kursu
Więcej informacji

BOURNEMOUTH

 

Rodzinna szkoła mieszcząca się w Charminster, dzielnicy Bournemouth - leżącym w hrabstwie Dorset (ok. 150 km na południowy zachód od Londynu). Ośrodek został założony w 1979 roku, a w 2009 został odznaczony nagrodą LTM Star Awards. Jest to rodzinna szkoła, w której uczy się przeciętnie około 200 kursantów. Profesjonalna kadra nauczycielska jest oddana swoim uczniom.

Budynek ośrodka to XIX-wieczna szkoła katolicka, która została zmodernizowana. W szkole znajduje się 16 sal lekcyjnych, wyposażonych w whiteboards, biblioteka, księgarnia, dwie sale komputerowe i bufet.

Lokalizacja:

Bournemouth

Kursy:

  • Ogólny
  • Intensywny
  • Biznesowy
  • Media i kultura
  • Podróże i turystyka
  • Przygotowujący do egzaminów (IELTS, FCE, CAE, CPE, PET)

Minimalny poziom znajomości języka: Elementary (A2). Minimalny wiek uczestników to 17 lat, przeciętny: 18-30 lat.

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących z wyżywieniem lub w domach studenckich (student houses) bez wyżywienia. Zakwaterowanie od soboty do soboty.

Zajęcia pozalekcyjne:

Szkoła jest otwarta wieczorami przynajmniej 4 razy w tygodniu. Oferowane są wtedy różne zajęcia: wykłady, wieczory filmowe i muzyczne, quizy, wyjścia do teatru lub pubu. Szkoła organizuje w sobotę także wycieczki - za dodatkową opłatą.

Cena od 866 GBP za kurs ogólny na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z pół-wyżywieniem od poniedziałku do piątku oraz pełnym w weekendy, opłatą rejestracyjną i materiałami do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły