Oferta nr 15 Auckland

Oferta nr 15 Auckland


Opis Kursu
Więcej informacji

MIĘDZYNARODOWA SIEĆ SZKÓŁ JĘZYKOWYCH - DOŚWIADCZENIE, SZEROKI ZAKRES KURSÓW

Lokalizacja:

 • Auckland - szkoła mieści się w eleganckim budynku z pięknym ogrodem w popularnej dzielnicy miasta, w pobliżu parku, jest bardzo dobrze wyposażona (centrum do samodzielnej nauki, biblioteka, internet bezprzewodowy itd.).

Kursy:

W grupach maks. 15-osobowych, wiek uczestników min. 16 lat

 • Wakacyjny - 20 lekcji tygodniowo, połączenie wakacji i nauki
 • Ogólny - 20 lekcji tygodniowo + 7 lekcji nauki samodzielnej pod nadzorem nauczyciela
 • Intensywny - 20 lekcji kursu ogólnego + 8 lekcji z wybranej opcji tematycznej + 7 lekcji nauki samodzielnej pod nadzorem nauczyciela tygodniowo
 • Biznesowy - 20 lekcji kursu ogólnego + 8 lekcji języka biznesu + 7 lekcji nauki samodzielnej pod nadzorem nauczyciela tygodniowo
 • Rok i semestr akademicki w opcjach kursu ogólnego i intensywnego
 • Kursy przygotowujące do certyfikatów TOEFL, IELTS, Cambridge
 • Praktyki zawodowe + kursy językowe
 • Kursy dla osób powyżej 50-tego roku życia
 • Kursy Design & Arts

Zakwaterowanie:

 • Rodziny goszczące - śniadania i obiadokolacje, pokoje 1-osobowe.
 • Apartamenty studenckie – bez wyżywienia.

Ceny od 1 905 NZD za kurs "Vacation" na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie, materiały do nauki, wpisowe szkoły oraz opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).