Oferta nr 16 Buckingham, Bournemouth

Oferta nr 16 Buckingham, Bournemouth


Opis Kursu
Więcej informacji

RENOMOWANA SIEĆ SZKÓŁ JĘZYKOWYCH Z PONAD 40-LETNIM DOŚWIADCZENIEM, KURSY NA KAMPUSACH, 100 RÓŻNYCH NARODOWOŚCI - SZANSA NA PRZYJAŹŃ I POZNAWANIE INNYCH RÓWIEŚNIKÓW, WYJĄTKOWY PROGRAM MIESZKANIA Z NAUCZYCIELEM I Z JEGO RODZINĄ, KURS PRZYGOTOWAWCZY DO EGZAMINU CAE LUB FCE REALIZOWANY JEST W DATACH: 14.06 - 29.08.2020.

Lokalizacja:

  • Stowe School, Buckingham - kampus mieści się na terenie jednej z najbardziej prestiżowych publicznych szkół w kraju; jest stąd niedaleko do Londynu i Oxfordu. Szkoła położona jest na 750 akrach parku, 6 km od historycznego centrum miasta Buckingham. Udogodnienia w szkole to: wewnętrzny basen, boiska do rugby, piłki nożnej oraz inne. Wiek uczestników: 7-12, 13-17 lat. Zakwaterowanie na kampusie.
  • Bournemouth - mała i przyjazna szkoła usytuowana w spokojnej dzielnicy, zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin goszczących, pełen program kulturalno-rozrywkowy, wycieczki, wiek uczestników: 13-17 lat.

 

Daty:

14.06 - 29.08.2020

Kursy:

  • All English - 15 godzin (20 lekcji) tygodniowo, zajęcia przedpołudniowe, szczegółowo zaplanowane zajęcia dopasowane do wieku i umiejętności, nauka w grupach wielonarodowościowych do 12 osób w grupie, nacisk na budowanie odwagi i samodzielności językowej.
  • Home Tution - 15, 20 lub 25 godzin nauki tygodniowo, zajęcia indywidualne z zakwaterowaniem w domu nauczyciela, pełnym wyżywieniem i całodobową opieką , dwa wyjścia kulturalno- rozrywkowe z nauczycielem w tygodniu, za dodatkową opłatą - program kulturalny. Lokalizacja - w zasięgu godziny dojazdu od Londynu, Brighton, Cambridge, Oxfordu i Bournemouth.
  • Science Summer - 25,5 godzin tygodniowo - kurs pomagający uczniom zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w przyszłej nauce na uniwersytecie. Zajęcia z Science, Technology, Engineering, Medicine i przygotowanie do egzaminu IELTS. 16-17 lat.

Ceny od 2 800 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej lub na kampusie.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).