Oferta nr 16 Buckingham, Bournemouth

Oferta nr 16 Buckingham, Bournemouth


Opis Kursu
Więcej informacji

RENOMOWANA SIEĆ SZKÓŁ JĘZYKOWYCH Z PONAD 40-LETNIM DOŚWIADCZENIEM, KURSY NA KAMPUSACH, 100 RÓŻNYCH NARODOWOŚCI - SZANSA NA PRZYJAŹŃ I POZNAWANIE INNYCH RÓWIEŚNIKÓW, WYJĄTKOWY PROGRAM MIESZKANIA Z NAUCZYCIELEM I Z JEGO RODZINĄ, KURS PRZYGOTOWAWCZY DO EGZAMINU IELTS, CAE LUB FCE REALIZOWANY JEST W DATACH: 01.07 - 25.08.2018.

Lokalizacja:

  • Stowe School, Buckingham - kampus mieści się na terenie jednej z najbardziej prestiżowych publicznych szkół w kraju; jest stąd niedaleko do Londynu i Oxfordu. Szkoła położona jest na 750 akrach parku, 6 km od historycznego centrum miasta Buckingham. Udogodnienia w szkole to: wewnętrzny basen, boiska do rugby, piłki nożnej oraz inne. Wiek uczestników: 7-12, 13-17 lat. Zakwaterowanie na kampusie.
  • Bournemouth - mała i przyjazna szkoła usytuowana w spokojnej dzielnicy, zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin goszczących, pełen program kulturalno-rozrywkowy, wycieczki, wiek uczestników: 13-17 lat

 

Daty:

17.06 - 25.08.2018

Kursy:

  • All English - 15 godzin (20 lekcji) tygodniowo, zajęcia przedpołudniowe, szczegółowo zaplanowane zajęcia dopasowane do wieku i umiejętności, nauka w grupach wielonarodowościowych do 12 osób w grupie, nacisk na budowanie odwagi i samodzielności językowej.
  • Home Tution - 15, 20 lub 25 godzin nauki tygodniowo, zajęcia indywidualne z zakwaterowaniem w domu nauczyciela, pełnym wyżywieniem i całodobową opieką , dwa wyjścia kulturalno- rozrywkowe z nauczycielem w tygodniu, za dodatkową opłatą - program kulturalny. Lokalizacja - w zasięgu godziny dojazdu od Londynu, Brighton, Cambridge, Oxfordu i Bournemouth.

Ceny od 1 980 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem rodziny goszczącej.

Zapytaj o szczegóły