Oferta nr 164 Nauka w domu nauczyciela

Oferta nr 164 Nauka w domu nauczyciela


Opis Kursu
Więcej informacji

Kursy językowe w domu nauczyciela - Wielka Brytania

Organizacja językowa specjalizuje się w indywidualnych kursach językowych (nauczanie w domu nauczyciela); oferowane rodzaje kursów: dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, biznesowe, przygotowujące do egzaminów, dla profesjonalistów i nauczycieli oraz z zajęciami dodatkowymi, a także kursy rodzinne lub 2:1 (2 kursantów - 1 nauczyciel). Program kursu jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia (podobnie dopasowywane są zajęcia pozalekcyjne "social" do zainteresowań). Tego typu kursy to całkowite "zanurzenie" w języku i kulturze. Organizacja posiada akredytację British Council i należy do Quality English oraz English UK.

Lokalizacja
Domy nauczycieli są zlokalizowane właściwie w całej Wielkiej Brytanii - około 300 lokalizacji: miasta, miejscowości nadmorskie, wsie. Szkoła proponuje dla kursanta odpowiedni profil nauczyciela i lokalizację.

Kurs
Wiek uczestników: 18 +.
Ogólny kurs języka angielskiego składa się z z 15, 20, 25 lub 30 godzin języka angielskiego tygodniowo - lekcje indywidualne w domu nauczyciela od poniedziałku do piątku. 1 godzina = 60 minut. Poziomy znajomości języka: od Elemenatry do Advanced. Certyfikat uczestnictwa w kursie, raport z postępów oraz plan późniejszej nauki są wliczone w cenę kursu.
Lekcje odbywają się rano, popołudniami i wieczorami oraz w weekendy - wyjścia, wizyty, zwiedzanie, social activities z nauczycielem. Zajęcia pozalekcyjne są dopasowane do wieku oraz zainteresowań kursanta np. kino, wyjścia do restauracji, jazda na łyżwach, sporty, golf, spacery, wizyty w muzeach.

Nauczycielami są różne osoby mieszkające w domu z małżonkiem lub dziećmi (dorosłe dzieci mogły już opuścić dom) - profil nauczyciela jest dobierany do uczestnika kursu oraz jego wymagań. * Dostępna jest także opcja kursu dla dwóch kursantów 2:1 (lekcje prowadzone są przez jednego nauczyciela). Kursant innej narodowości jest dobierany pod względem wieku, poziomu znajomości języka oraz zainteresowań.

Rodzaje kursów
Ogólny
Dla nauczycieli
Business English
Academic English
Przygotowujący do egzaminu
English Plus
Crash Course
Dla dzieci i młodzieży
Kursy dla rodzica z dzieckiem

Zajęcia pozalekcyjne - Social
Zajęcia pozalekcyjne również dopasowane są do zainteresowań kursantów. Wycieczki i wyjścia są planowane na początku kursu. Nauczyciel towarzyszy kursantowi w trakcie dwóch pół-dniowych lub wieczornych wyjść / wycieczek tygodniowo oraz 1 całodniowej w weekend (w ciągu 2 tygodni). Opłaty za wejścia do atrakcji turystycznych nie są wliczone w cenę.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u sprawdzonej rodziny goszczącej - domu nauczyciela w pokoju 1-osobowym z dzieloną łazienką i z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, wieczorny posiłek - z nauczycielem i jego rodziną). Przyjazd w niedzielę po południu, wyjazd w sobotę rano. W domu może być zakwaterowany także drugi uczeń.
Prywatna łazienka - na życzenie za dodatkową opłatą.

Ceny
Cena 2-tygodniowego kursu (1:1) w wymiarze 15 godzin języka angielskiego tygodniowo: od 1 790 GBP.

Cena zawiera:
- indywidualny kurs językowy (20 godzin tygodniowo)
- indywidualne doradztwo na początku kursu
- wszystkie materiały do nauki: podręcznik i książkę do ćwiczeń
- raport i zalecania dotyczące dalszej nauki
- certyfikat uczestnictwa w kursie
- zakwaterowanie w pokoju w domu nauczyciela z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, wieczorny posiłek wraz z nauczycielem i jego rodziną)
- wycieczki / wyjścia z nauczycielem: 2 pół-dniowe lub wieczorne tygodniowo i 1 całodniowa w weekend w ciągu 2 tygodni - opłaty za wejścia do atrakcji turystycznych typu muzeum itp. nie są wliczone
- 24-godzinną pomoc szkoły

* W cenie jest także transfer  z lokalnej stacji kolejowej lub przystanka autobusowego do domu nauczyciela.

 

Zapytaj o szczegóły