Oferta nr 172 Shropshire

Oferta nr 172 Shropshire


Opis Kursu
Więcej informacji

Family programme na kampusie boarding school

Program na kampusie jednej z czołowych boarding school i szkoły dziennej dla dziewcząt w Wielkiej Brytanii.

Lokalizacja: wieś w hrabstwie Shropshire (miasto Oswestry).

Wyposażenie kampusu:
- 100-akrowy teren
- 9-dołkowe pole golfowe
- wewnętrzny, podgrzewany basen (25 metrów)
- nowoczesna hala sportowa
- sala fitness (tylko dla rodziców)
- boiska na każda pogodę
- boiska sportowe
- 12 kortów tenisowych
- jadalnia
- centrum medyczne
- bezpłatne wifi i udogodnienia komputerowe
- teatr
- sklep z przekąskami
- wspólne halle / obszary do wypoczynku
- kawiarnia / mały bar (tylko dla rodziców)
- udogodnienia do prania

Program
Daty: niedziela 03.07.2022 - sobota 07.08.2022. Długość programu od 1 do 5 tygodni.
Wiek dzieci: 3-12 lat (grupy: 3-7 lat i 8-12 lat).
Unikalny program pozwala rodzicom i dzieciom doświadczyć życia w brytyjskiej boarding school, poprawić poziom języka angielskiego oraz spędzać czas w trakcie wycieczek i zajęć rekreacyjno - sportowych.

Kurs dla dziecka: 10 godzin języka angielskiego tygodniowo w grupie maks. 12-osobowej. Kurs zawiera wprowadzenie, test na wstępie oraz certyfikat uczestnictwa. Zajęcia dla dzieci odbywają się w godzinach od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00 (lekcje formalne są rano - w grupach podzielonych ze względu na poziom językowy i wiek). Pozostałe zajęcia prowadzone są przez doświadczony personel szkoły. Wśród zajęć: gotowanie, sztuka, muzyka, drama, golf, pływanie, łucznictwo, szermierka, badminton, piłka nożna.
Dzieci uczestniczą w popołudniowych zajęciach wraz z innymi uczniami międzynarodowymi i brytyjskimi (tzw. Holiday Club).

Kurs dla rodzica: 15 godzin języka angielskiego tygodniowo w grupach maks. 12-osobowych. Kurs zawiera wprowadzenie, test na wstępie oraz certyfikat uczestnictwa. Po lekcjach rodzice mogą uczestniczyć w wielu zajęciach kulturalnych, sportowych i social.
W trakcie trwania programu rodzice i dzieci biorą udział w wycieczkach do lokalnych, historycznych miejsc (zwiedzanie, zakupy) – środa: pół-dniowa wycieczka. W sobotę odbywa się całodniowa wycieczka, np. Oxford, Manchester, Liverpool. W niedzielę pomiędzy brunchem a kolacją rodziny mają wolny czas.

* Dostępny jest także Intensywny kurs dla dzieci w wieku 10-12 lat w dacie: 03.07.2022 - 07.08.2022.
* Za dodatkową opłatą inne zajęcia, np. jazda konna, tenis, golf (profesjonalny kurs).

Zakwaterowanie
Rodzic z dzieckiem mieszka we wspólnym pokoju na kampusie szkoły. Pokoje są z łazienkami. Wyżywienie: pełne (3 posiłki dziennie - śniadanie, lunch, wieczorny posiłek) + przekąski.
Personel szkoły jest dostępny 24 godziny na dobę. Przyjazd na kurs jest w niedzielę, wyjazd w sobotę.
Transfer z/na lotnisko: Manchester (zalecany), Liverpool, Birmingham, London Heathrow - za dodatkową opłatą.

Cena 2-tygodniowego programu (lekcje językowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia pozalekcyjne i wycieczki) dla 1 dziecka i 1 rodzica: 4 400 GBP + 250 GBP transfer z/na lotniska/o w Manchesterze = 4 650 GBP.

Koszt kursu dla rodziny 4-osobowej z transferem: 8 430 GBP.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

Transfer z innych lotnisk w 2 strony (dla 1 rodzica i 1 dziecka):
London Heathrow – 720 GBP.
Liverpool - 250 GBP.
Birmingham – 360 GBP.
East Midlands - 350 GBP.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).