Oferta nr 176 Dublin

Oferta nr 176 Dublin


Opis Kursu
Więcej informacji

SZKOŁA NALEŻY DO WIELU ORGANIZACJI EDUKACYJNYCH: EAQUALS, IALC ORAZ ACELS. ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W 1989 ROKU.

Szkoła należy do wielu organizacji edukacyjnych: EAQUALS, IALC oraz ACELS. Została założona w 1989 roku. Ośrodek mieści się w pełni wyposażonym, gregoriańskim budynku w centrum Dublina (2 minuty w pieszym dystansie).

Wyposażenie szkoły:
- kafeteria
- pracownia komputerowa
- salon
- biblioteka
- bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu

Lokalizacja:

Dublin, Irlandia.

Kurs:

Wiek uczestników: 16-20 lat. Kurs składa się z 20, 25 lub 30 lekcji języka angielskiego od poniedziałku do piątku. Grupy są maks. 14-osobowe. Na wstępie jest test, po zakończonym kursie uczniowie otrzymują certyfikat. W cenę kursu wlicza się dodatkowy "monitoring" nauczyciela.

Daty kursu: 24.06.2019 - 02.08.2019.

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących z pół-wyżywieniem (śniadanie i wieczorny posiłek) od poniedziałku do piątku oraz pełnym wyżywieniem w sobotę i niedzielę (śniadanie, lunch i wieczorny posiłek).

Zajęcia rekreacyjno-kulturalne:

Cena kursu zawiera zajęcia pozalekcyjne: 3 wieczory zajęć i 1 wycieczka w sobotę. Niedziela jest wolna i uczniowie mogą wspólnie zwiedzać miasto.

Cena od 1 185 EUR za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem (codziennie śniadanie i obiadokolacja) od poniedziałku do piątku (+ lekki lunch w soboty i niedziele).

Transfer z/na lotniska/o w 2 strony: 140 EUR.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, bilet lotniczy, opłata operacyjna.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).