Oferta nr 176 Dublin

Oferta nr 176 Dublin


Opis Kursu
Więcej informacji

SZKOŁA NALEŻY DO WIELU ORGANIZACJI EDUKACYJNYCH: EAQUALS, IALC ORAZ ACELS. ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W 1989 ROKU.

Szkoła należy do wielu organizacji edukacyjnych: EAQUALS, IALC oraz ACELS. Została założona w 1989 roku. Ośrodek mieści się w pełni wyposażonym, gregoriańskim budynku w centrum Dublina (2 minuty w pieszym dystansie).

Wyposażenie szkoły:
- kafeteria
- pracownia komputerowa
- salon
- biblioteka
- bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu

Lokalizacja:

Dublin, Irlandia.

Kurs:

Wiek uczestników: 16-20 lat. Kurs składa się z 20, 25 lub 30 lekcji języka angielskiego od poniedziałku do piątku. Grupy są maks. 14-osobowe. Na wstępie jest test, po zakończonym kursie uczniowie otrzymują certyfikat. W cenę kursu wlicza się dodatkowy "monitoring" nauczyciela.

Daty kursu: 25.06.2018 - 03.08.2018.

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących z pół-wyżywieniem (śniadanie i wieczorny posiłek) od poniedziałku do piątku oraz pełnym wyżywieniem w sobotę i niedzielę (śniadanie, lunch i wieczorny posiłek).

Zajęcia rekreacyjno-kulturalne:

Cena kursu zawiera zajęcia pozalekcyjne: 3 wieczory zajęć i 1 wycieczka w sobotę. Niedziela jest wolna i uczniowie mogą wspólnie zwiedzać miasto.

Cena od 1 125 EUR za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem (codziennie śniadanie i obiadokolacja) od poniedziałku do piątku (+ lekki lunch w soboty i niedziele).

Transfer z/na lotniska/o w 2 strony: 140 EUR.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, bilet lotniczy, opłata operacyjna.

Zapytaj o szczegóły