Oferta nr 184 Południowy Londyn

Oferta nr 184 Południowy Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji

Szkoła letnia dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat, zlokalizowana jest w przepięknej boarding school dla chłopców (w ciągu roku szkolnego) na obrzeżach Londynu, na 11 hektarach obszaru parkowego; ok. 30 minut drogi od centrum Londynu. W szkole oferują przygotowania do egzaminu FCE. Ośrodek posiada wiele udogodnień i jest bardzo dobrze wyposażony w obiekty rekreacyjno-sportowe, może zatem oferować różne ciekawe zajęcia sportowe.

Lokalizacja:

Croydon, Londyn

Wiek uczestników:

11-13 i 14-16 lat

 

Kurs:

Innowacyjny program nauki języka angielskiego (23 godziny lekcji tygodniowo) prowadzony przez wykwalifikowanych i entuzjastycznie nastawionych nauczycieli. Uczniowie międzynarodowi przebywają z uczniami angielskimi (native speakers), co stwarza dodatkowe możliwości trenowania języka i zawierania przyjaźni. Grupy są maksymalnie 12-osobowe.

 

Daty kursów:

05.07.2020 – 16.08.2020 (2-6 tygodni)

 

Zakwaterowanie:

Na kampusie w pokojach 1,2,3-osobowych z łazienkami. Pełne wyżywienie (codziennie 3 posiłki + przekąski).

 

Zajęcia pozalekcyjne:

Tenis, piłka nożna, koszykówka, jazda konna, golf, hokej, rugby, siatkówka, pływanie, frisbee, wodne polo, tenis stołowy, teatr, muzyka, arts & crafts, talent show, dyskoteka, mini-olimpiada, wycieczki (Warner Bros Harry Potter Studios, Chelsea Football Club,  London Eye, West End Musicals, Thorpe Park).

Cena od 2 900 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem i wyżywieniem, zajęciami pozalekcyjnymi, wycieczkami, materiałami do nauki i transferem z/na lotniska/o Heathrow i Gatwick w określonych dniach i godzinach.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, kieszonkowe.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).