Oferta nr 184 Południowy Londyn

Oferta nr 184 Południowy Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji

Szkoła letnia dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat, zlokalizowana jest w przepięknej boarding school dla chłopców (w ciągu roku szkolnego) na obrzeżach Londynu, na 11 hektarach obszaru parkowego; ok. 30 minut drogi od centrum Londynu. W szkole oferują przygotowania do egzaminu FCE. Ośrodek posiada wiele udogodnień i jest bardzo dobrze wyposażony w obiekty rekreacyjno-sportowe, może zatem oferować różne ciekawe zajęcia sportowe.

Lokalizacja:

Croydon, Londyn

Wiek uczestników:

11-14 i 14-17 lat

 

Kurs:

Innowacyjny program nauki języka angielskiego (23 godziny lekcji tygodniowo) prowadzony przez wykwalifikowanych i entuzjastycznie nastawionych nauczycieli. Uczniowie międzynarodowi przebywają z uczniami angielskimi (native speakers), co stwarza dodatkowe możliwości trenowania języka i zawierania przyjaźni. Grupy są maksymalnie 12-osobowe.

 

Daty kursów:

09.07.2018 – 13.08.2018 (2-5 tygodni)

 

Zakwaterowanie:

Na kampusie w pokojach 1,2,3-osobowych z łazienkami. Pełne wyżywienie (codziennie 3 posiłki + przekąski).

 

Zajęcia pozalekcyjne:

Tenis, piłka nożna, koszykówka, jazda konna, golf, hokej, rugby, siatkówka, pływanie, frisbee, wodne polo, tenis stołowy, teatr, muzyka, arts & crafts, talent show, dyskoteka, mini-olimpiada, wycieczki (Warner Bros Harry Potter Studios, Chelsea Football Club, Madame Tussauds, London Eye, West End Musicals, Thorpe Park).

Cena od 2 400 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem i wyżywieniem, zajęciami pozalekcyjnymi, wycieczkami, materiałami do nauki i transferem z/na lotniska/o Heathrow i Gatwick w określonych dniach i godzinach.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, kieszonkowe.

 

Zapytaj o szczegóły