Oferta nr 19 Brecon, Walia

Oferta nr 19 Brecon, Walia


Opis Kursu
Więcej informacji
Ekskluzywny trening językowy połączony z rekreacją w walijskim dworku. Celem twórców programu jest stworzenie odpowiednich warunków, aby uczestnik całkowicie zanurzył się w języku i kulturze językowej. Lokalizacja: XVI-wieczny dworek położony 10 km na wschód od Brecon, w urokliwym zakątku Walii, na terenie parku narodowego. Właściciele ośrodka zapraszają na szkolenia językowe połączone z zakwaterowaniem w dworku (pokoje z własnymi łazienkami), wyżywieniem oferowanym przez szefa kuchni i licznymi atrakcjami - na miejscu możliwość gry w golfa, jazdy konnej, wycieczek rowerowych, wędkowania, gry w tenisa, udziału w seansach filmowych itp. Kursy: Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzana jest szczegółowa analiza potrzeb słuchacza. Kursy kierowane są do biznesmenów, kadry zarządzającej i osób wymagających indywidualnego podejścia i wysokiej jakości szkolenia. Trenerzy językowi są obecni cały dzień, a uczestnicy mają dostęp do stanowiska multimedialnego dla potrzeb własnych.
  • Individual Course - 22,5 godzin lekcji indywidualnych + 7,5 godzin samodzielnej nauki z zastosowaniem multimediów w tygodniu,
  • Intensive Individual Course - 30 godzin indywidualnych tygodniowo,
  • Combination Course - 15 godzin w grupie + 7,5 godzin lekcji indywidualnych + 7,5 godzin lekcji samodzielnej nauki z zastosowaniem multimediów w tygodniu,
  • Intensive Combination Course - 15 godzin lekcji w grupie + 15 godzin lekcji indywidualnych w tygodniu.
Wszystkie kursy w opcji all inclusive. Cena od 4 050 GBP za Combination Course na okres 2 tygodni all inclusive. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.  

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).