Oferta nr 19 Brecon, Walia

Oferta nr 19 Brecon, Walia


Opis Kursu
Więcej informacji

Ekskluzywny trening językowy połączony z rekreacją w walijskim dworku. Celem twórców programu jest stworzenie odpowiednich warunków, aby uczestnik całkowicie zanurzył się w języku i kulturze językowej.
Lokalizacja:
XVI-wieczny dworek położony 10 km na wschód od Brecon, w urokliwym zakątku Walii, na terenie parku narodowego. Właściciele ośrodka zapraszają na szkolenia językowe połączone z zakwaterowaniem w dworku (pokoje z własnymi łazienkami), wyżywieniem oferowanym przez szefa kuchni i licznymi atrakcjami - na miejscu możliwość gry w golfa, jazdy konnej, wycieczek rowerowych, wędkowania, gry w tenisa, udziału w seansach filmowych itp.
Kursy:
Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzana jest szczegółowa analiza potrzeb słuchacza. Kursy kierowane są do biznesmenów, kadry zarządzającej i osób wymagających indywidualnego podejścia i wysokiej jakości szkolenia. Trenerzy językowi są obecni cały dzień, a uczestnicy mają dostęp do stanowiska multimedialnego dla potrzeb własnych.

  • Individual Course - 22,5 godzin lekcji indywidualnych + 7,5 godzin samodzielnej nauki z zastosowaniem multimediów w tygodniu,
  • Intensive Individual Course - 30 godzin indywidualnych tygodniowo,
  • Combination Course - 15 godzin w grupie + 7,5 godzin lekcji indywidualnych + 7,5 godzin lekcji samodzielnej nauki z zastosowaniem multimediów w tygodniu,
  • Intensive Combination Course - 15 godzin lekcji w grupie + 15 godzin lekcji indywidualnych w tygodniu.

Wszystkie kursy w opcji all inclusive.

Cena od 4 050 GBP za Combination Course na okres 2 tygodni all inclusive.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.

 

Zapytaj o szczegóły