Oferta nr 20 język niemiecki w Szwajcarii – Engelberg

Oferta nr 20 język niemiecki w Szwajcarii – Engelberg


Opis Kursu
Więcej informacji

ENGELBERG – PIĘKNY I POPULARNY GÓRSKI RESORT W CENTRALNEJ SZWAJCARII, DOSTĘPNE PAKIETY SPORTOWE ("ADRENALINA", TENIS LUB CREATIVE ARTS), BEZPIECZEŃSTWO I NADZÓR SPRAWOWANY PRZEZ NAUCZYCIELI I PROFESJONALNYCH OPIEKUNÓW, ZORGANIZOWANE WIECZORY TEMATYCZNE

Opis:

Engelberg - wioska w centralnej Szwajcarii, wiek uczestników 10-17 lat, kurs standardowy 20 lekcji lub intensywny 25 lekcji tygodniowo. Kampus mieści się w odrestaurowanym XII-wiecznym klasztorze benedyktyńskim w centrum wioski i oferuje maksymalny komfort z przestronnymi salami lekcyjnymi, nowoczesnymi pokojami 2-osobowymi, miejscem do gier oraz dużą przestrzenią do spotkań towarzyskich i relaksu. W centrum znajduje się także hala sportowa i obiekty sportowe na świeżym powietrzu, w tym boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i korty tenisowe. Zajęcia rekreacyjne: wieczór filmowy, dyskoteka, zawody sportowe, barbecue.
* Możliwość nauki języka angielskiego.

 

Daty kursów: 03.07 - 06.08.2022.

Cena od 2 970 CHF za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej z pełnym wyżywieniem, opłatą rejestracyjną i transferem z/na lotniska/o w Zurychu.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).