Oferta nr 20 język niemiecki w Szwajcarii – Engelberg

Oferta nr 20 język niemiecki w Szwajcarii – Engelberg


Opis Kursu
Więcej informacji

ENGELBERG – PIĘKNY I POPULARNY GÓRSKI RESORT W CENTRALNEJ SZWAJCARII, DOSTĘPNE PAKIETY SPORTOWE ("ADRENALINA", TENIS LUB CREATIVE ARTS), BEZPIECZEŃSTWO I NADZÓR SPRAWOWANY PRZEZ NAUCZYCIELI I PROFESJONALNYCH OPIEKUNÓW, ZORGANIZOWANE WIECZORY TEMATYCZNE

Opis:

Engelberg - wioska w centralnej Szwajcarii, wiek uczestników 10-17 lat, kurs standardowy 20 lekcji lub intensywny 25 lekcji tygodniowo. Kampus mieści się w odrestaurowanym XII-wiecznym klasztorze benedyktyńskim w centrum wioski i oferuje maksymalny komfort z przestronnymi salami lekcyjnymi, nowoczesnymi pokojami 2-osobowymi, miejscem do gier oraz dużą przestrzenią do spotkań towarzyskich i relaksu. W centrum znajduje się także hala sportowa i obiekty sportowe na świeżym powietrzu, w tym boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i korty tenisowe. Zajęcia rekreacyjne: wieczór filmowy, dyskoteka, zawody sportowe, barbecue.
Możliwość nauki języka angielskiego.

 

Daty kursów: 01.07 - 04.08.2018.

Cena od 2 810 CHF za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej z pełnym wyżywieniem, opłatą rejestracyjną i transferem z/na lotniska/o w Zurychu.

 

Zapytaj o szczegóły