Oferta nr 22 Montpellier

Oferta nr 22 Montpellier


Opis Kursu
Więcej informacji

MONTPELLIER - SZKOŁA W SAMYM SERCU SŁONECZNEGO POŁUDNIA FRANCJI, KURS LETNI DLA 11-16 LATKÓW, KURS SPECJALNIE DOPASOWANY DO POTRZEB NASTOLATKÓW Z PROGRAMEM REKREACYJNO-SPORTOWYM – 24-GODZINNA OPIEKA, PRACOWNICY SZKOŁY ŚPIĄ W REZYDENCJI SZKOLNEJ.

Lokalizacja:

Ośrodek o 14-letnim doświadczeniu, zlokalizowany w centrum historycznego, uniwersyteckiego miasta Montpellier na Riwierze Francuskiej.

Kursy:

  • Kurs wakacyjny - od 28.06 do 22.08.2020, 20 lekcji tygodniowo, pełen program zajęć popołudniowych i wieczornych
  • Wiek uczestników – 11-16 lat

Zakwaterowanie:

W rezydencji szkolnej (dostępna tylko dla uczniów powyżej 14 roku życia) lub u rodzin goszczących z pełnym wyżywieniem.

Cena od 1 800 EUR za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, 3 posiłki dziennie.

Ceny transferu z/na lotniska/o:
Montpellier - 90 EUR, Nimes - 260 EUR, Marsylia - 480 EUR.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).