Oferta nr 24 Tarragona

Oferta nr 24 Tarragona


Opis Kursu
Więcej informacji

HISZPAŃSKI Z PROGRAMEM REKREACYJNO - SPORTOWYM DLA NASTOLATKÓW

Szkoła została założona w 1980 roku i jest zlokalizowana w mieście Tarragona, we wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnomorskim, 100 km od Barcelony. Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji lub u rodziny goszczącej + pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch, kolacja).

Lokalizacja:

    • Tarragona - Wiek uczestników: 13-17 lat, 15 godzin języka hiszpańskiego (1 godzina = 55 minut) tygodniowo + zajęcia rekreacyjno - sportowe (wycieczki do Barcelony, Port Aventura, parku wodnego, wyjście na plażę i zwiedzanie starożytnych zabytków). Daty kursów: 30.06.2019 - 03.08.2019, kurs na okres od 1 do 5 tygodni.

Cena od 1 320 EUR na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem i transferem z/na lotniska/o w Barcelonie w 2 strony.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).