Oferta nr 47 Ascot oraz szkoły niedaleko centralnego Londynu

Oferta nr 47 Ascot oraz szkoły niedaleko centralnego Londynu


Opis Kursu
Więcej informacji

PRESTIŻOWE SZKOŁY Z INTERNATEM: HARROW I HEATHFIELD – PRZYJAZNE SZKOŁY WITAJĄ ZAGRANICZNYCH UCZNIÓW. ZASKAKUJĄCE ZAJĘCIA WIODĄCE

Lokalizacja:

  • Harrow - szkoła premierów, naukowców i artystów, 40 minut od centrum Londynu.

Oferowane kursy:

  • English and Activity - kursy łączące nauką języka angielskiego z wieloma zajęciami rekreacyjno-sportowymi i wycieczkami. 15 godzin lekcji tygodniowo dla uczniów 9-11 lat (w tym: brytyjska kultura i historia, muzyka i taniec, naturalne środowisko, technologia i innowacje) oraz 17,5 godzin lekcji tygodniowo dla uczniów 12-14 i 15-17 lat (w tym do wyboru: projekty i prezentacje, angielski akademicki i debaty, brytyjskie życie i kultura) w grupach maks. 12-osobowej, przeciętnie 10-osobowych. Programy są przeznaczone dla dziewcząt i chłopców. Wśród zajęć do wyboru: badminton, barbecue, karaoke, siatkówka, tenis, talent show, pływanie, piłka nożna, taniec, koszykówka, dyskoteka, krykiet, wspinaczka, szermierka, baseball, popołudniowa herbatka i inne. Wycieczki do Londynu, Oxfordu, Cambridge.
    Terminy: 10.07.2020 - 18.08.2020. Wiek uczestników: 9-11, 12-14 i 15-17 lat.
    Cena za 2-tygodniowy kurs: od 3 050 GBP.

Zakwaterowanie:

Rezydencja szkoły o wysokim standardzie, całodzienne pełne wyżywienie (3 posiłki).

 

Lokalizacja:

  • Heathfield - niedaleko Ascot, szkoła dla dziewcząt, piękne otoczenie, bezpieczna wakacyjna nauka.

Oferowane kursy:

  • English with style - 15 godzin zajęć z języka angielskiego tygodniowo + 15 godzin zajęć z "Stylu" tygodniowo: wakacyjny kurs manier i etykiety towarzyskiej, prowadzenie rozmów, pisanie listów, organizacja przyjęć, aranżacja kwiatów. Zagadnienia dotyczące własnego image’u: pierwsze wrażenie, język ciała, moda. Makijaż, znaczenie koloru. Zajęcia relaksacyjne: joga i fitness, kosmetyka twarzy i manicure. Uczestnicy powinni być na poziomie średnio zaawansowanym, aby w pełni korzystać z zajęć. Uczestnicy obowiązkowo muszą wziąć udział w kursie językowym przed udziałem w warsztatach English with style, tydzień warsztatowy byłby tygodniem kończącym naukę. Zakwaterowanie na kampusie z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) + transfer w 2 strony. Terminy: 25.07 - 08.08.2020. Cena za 2-tygodniowy kurs: od 2 730 GBP. Wiek uczestników: 14-17 lat.

    * W szkole dostępny jest również kurs English and Activities dla dziewcząt w wieku 8-17 lat (11.07-08.08.2020).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).