Oferta nr 48 Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji

Nauka zorientowana na jakość - indywidualnie dobrane kursy, dogłębny monitoring postępów, szeroki wachlarz kursów do wyboru. Imponujące zasoby – biblioteka, nowoczesne klasy, dostępność materiałów do nauki własnej.

Kursy:

W zależności od liczby kursantów szkoła oferuje kursy General English Plus Business English w wymiarze 25 lub 30 lekcji tygodniowo.

Zakwaterowanie:

Ośrodek posiada własne studia dla tych, którzy cenią sobie niezależność (5 minut w pieszym dystansie od szkoły). U rodzin goszczących – stwarza to dodatkową możliwość regularnego obcowania z osobami mówiącymi po angielsku. Wybierane są rodziny, które wykazują ciepło, troskę i opiekę wobec kursantów.

Cena od 1 090 GBP za kurs General English Plus Business English na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).