Oferta nr 51 kampusy niedaleko Filadelfii

Oferta nr 51 kampusy niedaleko Filadelfii


Opis Kursu
Więcej informacji

KAMPUSY SZKOLNE NIEDALEKO FILADELFII - USA. POZNAJ NOWYCH PRZYJACIÓŁ

Opis:

Oferta dla uczniów całego świata, którzy chcą poznawać język angielski mieszkając, ucząc się i przebywając na jednym kampusie z uczniami amerykańskimi. Program to dwu lub trzytygodniowe sesje, w czasie których uczniowie biorą udział w interaktywnych zajęciach klasowych (zajęcia od 9 do 12) i uczestniczą w zajęciach rekreacyjnych ze studentami z innych programów (uczniowie amerykańscy).

Zajęcia do wyboru: aktorstwo, sztuka, szachy, komputery, moda, taniec, golf, dziennikarstwo, prawo, magia, fotografia, robotyka, rzeźbiarstwo, samoobrona, tenis, joga, produkcja filmów i inne.

Pozwala to na naukę żywego języka i poznanie amerykańskiej kultury. Program dla 7-13-latków realizowany jest w Haverford College, program dla 14-18-latków na Villanova University.

Daty kursów: 23.06 - 10.08.2019

Cena od 3 650 USD za program z na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem na kampusie szkolnym z pełnym wyżywieniem i transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie zdrowotne, bilet lotniczy, opłata operacyjna.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).