Oferta nr 55 Nowy Jork i Miami

Oferta nr 55 Nowy Jork i Miami


Opis Kursu
Więcej informacji

Program nauki dla profesjonalistów w Nowym Jorku i Miami. Szkoły oferują szkolenia w małych grupach (do 5 osób), możliwość indywidualnego dobierania kursów porannych i popołudniowych, szczegółowe doradztwo i monitoring postępów, spotkania z innymi uczestnikami kursu – wymiana doświadczeń i myśli z wysokiej klasy specjalistami.

Kursy:

  • kursy intensywne - 30 godzin zajęć,
  • kursy mieszane - 15 godzin zajęć grupowych i 15 godzin zajęć indywidualnych, intensywne warsztaty językowe w zakresie Sprzedaży i Marketingu, Prawa i Finansów,
  • dodatkowe kursy umiejętności językowych – zaawansowane rozmowy biznesowe, pisanie i korespondencja.

Cena od 2 049 USD za kurs Business English na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, 2 posiłki dziennie + materiały do nauki (Nowy Jork).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).