Oferta nr 56 Boston


Opis Kursu
Więcej informacji

Najlepsza kadra nauczycielska – wykładowcy z Harvardu, Yale, Columbia. Szkoła wprowadziła szczegółowy podział uczestników - nawet na najbardziej zaawansowanym poziomie grupy tworzone są z myślą o potrzebach, doświadczeniu i wieku. Uczestnicy wykorzystują maksymalnie czas w czasie zajęć i warsztatów pracując razem z innymi profesjonalistami z poważnym podejściem do nauki.

Kursy:

Biznesowe, intensywne, specjalistyczne, indywidualne.
Szkoła znajduję się w centrum Cambridge, 10 minut od centrum Bostonu. Szkoła pomaga w zapewnieniu zakwaterowania w odpowiedniej formie.

Cena od 3 680 USD za kurs intensywny na okres 4 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie w tygodniu, 3 w weekendy + materiały do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).