Oferta nr 62 San Francisco

Oferta nr 62 San Francisco


Opis Kursu
Więcej informacji

Lokalizacja:

  • San Francisco - nowoczesny ośrodek językowy oddany do użytku w styczniu 2010, najnowsze multimedialne i edukacyjne urządzenia, 25 różnych narodowości, wszystkie poziomy językowe, kursy intensywne, konwersacje, kursy egzaminacyjne, biznesowe, indywidualne. Szkoła zatrudnia koordynatora zajęć dodatkowych, aby uczestnicy kursów mogli poznać amerykańską kulturę i zwiedzić przepiękne okolice San Francisco.

Zakwaterowanie:

Rezydencje szkolne, u rodzin goszczących lub w niezależnych apartamentach.

Cena od 1 783 USD za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, 2 posiłki dziennie, wpisowe szkoły oraz materiały do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).